Kirjaudu sisään

Barena Refada Tweed Blazer Grey
Barena Refada Tweed Blazer Grey
Barena Refada Tweed Blazer Grey
Barena Refada Tweed Blazer Grey
Barena Refada Tweed Blazer Grey
Barena Refada Tweed Blazer Grey
Barena Refada Tweed Blazer Grey
Barena Refada Tweed Blazer Grey
Katso tuotteet
Barena Refada Tweed Blazer Grey ryhmässä Vaatteet / Pikkutakit / Tweed-pikkutakit @ Care of Carl (16083911r)

Refada Tweed Blazer Grey

Yksirivinen, kaksinappinen tweed pikkutakki merkiltä Barena. Pikkutakkiin on haettu inspiraatiota venetsialaisesta tekstiiliperinteestä. Merkki valmistaa tyylikkäitä ja ainutlaatuisia vaatteita, joissa panostetaan yksityiskohtiin.

Tuote on valitettavasti loppuunmyyty.

Vinkkejä samankaltaisista tuotteista.
Koko: 
Määrä: 
  • Tuotetietoa
  • Barena
  • Pesuohjeet ja muut tiedot
  • Anna arviosi (0 kpl)
  • Ota meihin yhteyttä
Tuotekuvaus

• Käsintehty Italiassa kukonaskelkuviollisesta harjatusta villakankaasta.
• Vuoriton ja rakenteeton, joka laskeutuu kauniisti.
• Kaksi paikkataskua, rintatasku sekä povitasku.
• Yksi halkio.
• Napit hihansuissa.

Istuvuus 
• Perinteinen malli.
• Normaali mitoitus. Suosittelemme, että valitset saman koon kuin tavallisesti.

• Kuvan malli on 185 cm pitkä, painaa 78 kg ja käyttää kokoa 48.
Haluatko pitää pikkutakkisi uudenveroisena mahdollisimman pitkään? Lue meidän Kuusi vinkkiä pikkutakin huoltoon.
Tuotenumero
16083911r
Tuotteen koot

Mitta (cm)4648505254
Hihan pituus4648505152
Rinnan ympärys104108112116122
Vyötärönympärys100104108112116
Vaatteen pituus6972747575
Olan pituus434444,54546
Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »

Venetsialainen vaatemerkki Barenan tyyli on rento, mutta ajan hengen mukainen. Merkin tyyli henkii mennyttä aikaa ollen samalla moderni ja nykyaikainen. Merkki ottaa paljon inspiraatiota vanhoista herrainvaatteista, joita ennen vanhaa Venetsiassa käytettiin.

Mallistoja hallitsee tarkoin valitut luonnonmateriaalit ja tuotteissa hyödynnetään perimätietoa materiaalien käsittelystä ja valmistuksesta. Erityishuomio kiinnittyy vaatteiden yksityiskohtiin, mitkä yksinkertaisuudellaan tekevät jokaisesta vaatteesta uniikin kappaleen.

Päällikangas: 100% Villa
Vuori: 100% Puuvilla
Vesipesu kielletty Vesipesu kielletty
Valkaisu kielletty. Valkaisu kielletty.
Rumpukuivaus kielletty. Rumpukuivaus kielletty.
Silitys enintään 100°C. Silitys enintään 100°C.
Kemiallinen pesu tetrakloorieteenillä. Kemiallinen pesu tetrakloorieteenillä.
Halkio: Yksinkertainen
Hihansuu: Avattavat napinlävet
Istuvuus: Tavallinen
Valmistusmaa: Italia
Väri: Harmaa
Valmistajan nro: OSU2471 0356
Valmistajan väri nro: UNI
Tuotearvostelut (0 kpl)
Kirjoita arvostelu »
Kiitos palautteestasi!
Ota yhteyttä suomenkieliseen asiakaspalveluun

Yleisimmät kysymykset
Lue vastaukset tavallisimpiin kysymyksiin täältä.

Sähköposti: info@careofcarl.fi
Vastaamme viesteihin arkisin 24 tunnin kuluessa.

Puhelin: 09 4259 9724
Arkisin klo 9.00 - 17.00.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Finland »