Kirjaudu sisään

Katso tuotteet
BOSS Barnabie Leather Belt 3,5 cm Dark Brown ryhmässä Asusteet / Vyöt / Sileät vyöt @ Care of Carl (12309711r)

Barnabie Leather Belt 3,5 cm Dark Brown

Nahkavyö merkiltä BOSS. Vyö on valmistettu käsityönä Italiassa mattapintaisesta lehmännahasta. Vyötä koristaa hopeanvärinen metallisolki, johon merkin logo on kaiverrettu.
Kampanja
Antal
0
Kampanjan alku
Kampanja päättyy
Koko: 
Määrä: 
  • Tuotetietoa
  • BOSS
  • Pesuohjeet ja muut tiedot
  • Anna arviosi (0 kpl)
  • Ota meihin yhteyttä
Tuotekuvaus

• Kaiverrettu logo soljessa.
• Leveys 3,5 cm.
Oletko epävarma siitä, millainen vyö sopii parhaiten asuusi? Lue oppaamme vyön valintaan.
Tuotenumero
12309711r
Tuotteen koot

Mitta (cm)859095105
Pituus kireimmillään848994104
Pituus väljimmillään9499104114
Vyön pituus99104109119
Leveys3,53,53,53,5
Soljen pituus5,55,55,55,5
Soljen leveys4,54,54,54,5
Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »

Eräänlaisena Hugo Boss merkin perustana toimii merkin BOSS-mallisto. Malliston vaatteet ovat ajan hengen mukaisia, sekä hienostuneita ja ne on suunniteltu tyylikkäälle miehelle. Merkiltä löytyy kaikki mitä uraa luova mies voi tarvita. Pukeuduitpa sitten juhlaillallista tai rennompaan illanviettoa varten.

100% Nahka
Valmistusmaa: Tunisia
Väri: Ruskea
Valmistajan nro: 50292247
Valmistajan väri nro: 203
Tuotearvostelut (0 kpl)
Kirjoita arvostelu »
Kiitos palautteestasi!
Ota yhteyttä suomenkieliseen asiakaspalveluun

Yleisimmät kysymykset
Lue vastaukset tavallisimpiin kysymyksiin täältä.

Sähköposti: info@careofcarl.fi
Vastaamme viesteihin arkisin 24 tunnin kuluessa.

Puhelin: 09 4259 9724
Arkisin klo 9.00 - 17.00.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Finland »