Kirjaudu sisään

BOSS Hartley Flannel Blazer Brown
BOSS Hartley Flannel Blazer Brown
BOSS Hartley Flannel Blazer Brown
BOSS Hartley Flannel Blazer Brown
BOSS Hartley Flannel Blazer Brown
BOSS Hartley Flannel Blazer Brown
BOSS Hartley Flannel Blazer Brown
BOSS Hartley Flannel Blazer Brown
Katso tuotteet
BOSS Hartley Flannel Blazer Brown ryhmässä Vaatteet / Pikkutakit / Kostymkavajer @ Care of Carl (16518611r)

Hartley Flannel Blazer Brown

Irtotakki kahdella napilla merkiltä BOSS. Valmistettu super 110's uudesta villasta. Tyköistuva takki, joka on puolvuorattu, mikä tekee vaatteesta viimeistellyn ja liikkuvan.

KAMPANJA
Osta puku merkiltä BOSS - saat pukupussin kaupan päälle

Kampanja
Antal
0
Kampanjan alku
Kampanja päättyy
Ilmainen toimitus & palautus
Koko: 
Määrä: 
  • Tuotetietoa
  • BOSS
  • Pesuohjeet ja muut tiedot
  • Anna arviosi (0 kpl)
  • Ota meihin yhteyttä
Tuotekuvaus

• Kaksi avointa etutaskua ja yksi rintatasku.
• Taskuun kiinni ommeltu taskuliina, mikä voidaan helposti kätkeä taskuun.
• Kaksi sisätaskua.
• Neljä nappia hihansuissa.
• Koristenapinlävet hihansuissa.

Istuvuus
• Tyköistuva malli.
Normaali mitoitus. Suosittelemme, että valitset saman koon kuin tavallisesti.
• Kuvan malli on 188 cm pitkä, painaa 78 kg ja käyttää kokoa 48.
Haluatko pitää pikkutakkisi uudenveroisena mahdollisimman pitkään? Lue meidän Kuusi vinkkiä pikkutakin huoltoon.
Tuotenumero
16518611r
Tuotteen koot

Mitta (cm)4648505254
Hihan pituus4446464748
Rinnan ympärys101102106112114
Vyötärönympärys909296102106
Vaatteen pituus737475,57677
Olan pituus8688909496
Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »

Eräänlaisena Hugo Boss merkin perustana toimii merkin BOSS-mallisto. Malliston vaatteet ovat ajan hengen mukaisia, sekä hienostuneita ja ne on suunniteltu tyylikkäälle miehelle. Merkiltä löytyy kaikki mitä uraa luova mies voi tarvita. Pukeuduitpa sitten juhlaillallista tai rennompaan illanviettoa varten.

Päällikangas: 100% Uusi villa
Vuori: 100% Viskoosi
Vesipesu kielletty
Valkaisu kielletty.
Rumpukuivaus kielletty.
Silitys enintään 150°C.
Erittäin hellävarainen kemiallinen pesu tetrakloorieteenillä.
Halkio: Kaksinkertainen
Hihansuu: Koristenapit
Istuvuus: Kapea
Valmistusmaa: Turkki
Väri: Ruskea
Valmistajan nro: 50417828
Valmistajan väri nro: 202
Tuotearvostelut (0 kpl)
Kirjoita arvostelu »
Kiitos palautteestasi!
Ota yhteyttä suomenkieliseen asiakaspalveluun

Yleisimmät kysymykset
Lue vastaukset tavallisimpiin kysymyksiin täältä.

Sähköposti: info@careofcarl.fi
Vastaamme viesteihin arkisin 24 tunnin kuluessa.

Puhelin: 09 4259 9724
Arkisin klo 9.00 - 17.00.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Finland »