Kirjaudu sisään

Katso tuotteet
BOSS Janson Check Blazer Dark Blue ryhmässä Vaatteet / Pikkutakit / Villakankaiset pikkutakit @ Care of Carl (16626111r)

Janson Check Blazer Dark Blue

Pikkutakki kahdella napilla merkiltä BOSS. Valmistettu ajattomasta ruutukuviollisesta kankaasta, joka tulee italialaisen Lanificio Tesse Biella -kutomon kankaasta. Yhdistä yksivärisiin suoriin housuihin luodaksesi mielenkiintoisen asukokonaisuuden.

Kampanja
Antal
0
Kampanjan alku
Kampanja päättyy
Ilmainen toimitus & palautus
Koko: 
Määrä: 
  • Tuotetietoa
  • BOSS
  • Pesuohjeet ja muut tiedot
  • Anna arviosi (0 kpl)
  • Ota meihin yhteyttä
Tuotekuvaus

• Valmistettu uudesta villasta.
• Puolvuorattu, mikä tekee vaatteesta viimeistellyn ja liikkuvan.
• Kaksi päälleommeltua etutaskua, sekä rintatasku.
• Kaksi istutettua sisätaskua joista toisessa nappikiinnitys.
• Neljä koristenappia hihansuissa.

Koko
• Regular fit, perinteinen malli
• Normaali mitoitus, suosittelemme että valitset saman koon kuin tavallisesti.

• Kuvan malli on 186 cm pitkä, painaa 78 kg ja käyttää kokoa 48.
Haluatko pitää pikkutakkisi uudenveroisena mahdollisimman pitkään? Lue meidän Kuusi vinkkiä pikkutakin huoltoon.
Tuotenumero
16626111r
Tuotteen koot

Mitta (cm)4648505254
Hihan pituus43,544,5454647
Rinnan ympärys102104106112116
Vyötärönympärys929698102106
Vaatteen pituus72,57474,575,577
Olan pituus4445,546,548,549,5
Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »

Eräänlaisena Hugo Boss merkin perustana toimii merkin BOSS-mallisto. Malliston vaatteet ovat ajan hengen mukaisia, sekä hienostuneita ja ne on suunniteltu tyylikkäälle miehelle. Merkiltä löytyy kaikki mitä uraa luova mies voi tarvita. Pukeuduitpa sitten juhlaillallista tai rennompaan illanviettoa varten.

100% Uusi villa
Vuori: 100% Viskoosi
Vesipesu kielletty Vesipesu kielletty
Valkaisu kielletty. Valkaisu kielletty.
Rumpukuivaus kielletty. Rumpukuivaus kielletty.
Silitys enintään 150°C. Silitys enintään 150°C.
Erittäin hellävarainen kemiallinen pesu tetrakloorieteenillä. Erittäin hellävarainen kemiallinen pesu tetrakloorieteenillä.
Halkio: Kaksinkertainen
Hihansuu: Koristenapit
Istuvuus: Tavallinen
Valmistusmaa: Turkki
Väri: Sininen
Valmistajan nro: 50421762
Valmistajan väri nro: 402
Tuotearvostelut (0 kpl)
Kirjoita arvostelu »
Kiitos palautteestasi!
Ota yhteyttä suomenkieliseen asiakaspalveluun

Yleisimmät kysymykset
Lue vastaukset tavallisimpiin kysymyksiin täältä.

Sähköposti: info@careofcarl.fi
Vastaamme viesteihin arkisin 24 tunnin kuluessa.

Puhelin: 09 4259 9724
Arkisin klo 9.00 - 17.00.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Finland »