Kirjaudu sisään

BOSS Nye Wool/Cashmere Coat Black
BOSS Nye Wool/Cashmere Coat Black
BOSS Nye Wool/Cashmere Coat Black
BOSS Nye Wool/Cashmere Coat Black
BOSS Nye Wool/Cashmere Coat Black
BOSS Nye Wool/Cashmere Coat Black
BOSS Nye Wool/Cashmere Coat Black
BOSS Nye Wool/Cashmere Coat Black
Katso tuotteet
BOSS Nye Wool/Cashmere Coat Black ryhmässä Vaatteet / Takit / Päällystakit @ Care of Carl (15152411r)

Nye Wool/Cashmere Coat Black

Pystykauluksine takki merkiltä BOSS. Tämä tyköistuva takki on valmistettu hienosta villa-kašmir sekoitteesta ja se sopii hyvin puvun kanssa käytettäväksi syksyllä ja talvella.

 

Tuote on valitettavasti loppuunmyyty.

Vinkkejä samankaltaisista tuotteista.
Koko: 
Määrä: 
  • Tuotetietoa
  • BOSS
  • Pesuohjeet ja muut tiedot
  • Anna arviosi (0 kpl)
  • Ota meihin yhteyttä
Tuotekuvaus

• Tarkoitettu syksy- ja talvisesongille.
• Nappikiinnitys.
• Kaksi etutaskua, rintatasku ja kaksi istutettua sisätaskua.
• Yksinkertainen halkio.
• Hihansuussa kolme nappia, joissa tekonapinreiät.
• Alakaulusta koristaa tehostekangas, jossa on koristetikkaus.
• Huomaamaton metallimerkki logolla varustettuna kauluksessa.

Ominaisuudet
• Slim fit, räätälöity tyköistuva leikkaus.
• Normaali mitoitus, suosittelemme että valitset saman koon kuin tavallisesti.

• Kuvan malli on 188 cm pitkä, painaa 78 kg ja käyttää kokoa 48.

Tuotenumero
15152411r
Tuotteen koot

Mitta (cm)EU46EU48EU50EU52EU54
Hihan pituus4647484849
Rinnan ympärys108110114118122
Vyötärönympärys100104108112114
Helman ympärys114118120128134
Vaatteen pituus9293939495
Kädentie4647495052
Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »

Eräänlaisena Hugo Boss merkin perustana toimii merkin BOSS-mallisto. Malliston vaatteet ovat ajan hengen mukaisia, sekä hienostuneita ja ne on suunniteltu tyylikkäälle miehelle. Merkiltä löytyy kaikki mitä uraa luova mies voi tarvita. Pukeuduitpa sitten juhlaillallista tai rennompaan illanviettoa varten.

Päällikangas: 90% Villa, 10% Ka?mir
Vuori: 100% Viskoosi
Hihan vuori: 100% Viskoosi
Vesipesu kielletty Vesipesu kielletty
Valkaisu kielletty. Valkaisu kielletty.
Rumpukuivaus kielletty. Rumpukuivaus kielletty.
Silitys enintään 100°C. Silitys enintään 100°C.
Kemiallinen pesu tetrakloorieteenillä. Kemiallinen pesu tetrakloorieteenillä.
Halkio: Yksinkertainen
Hihansuu: Koristenapit
Valmistusmaa: Puola
Väri: Musta
Valmistajan nro: 50394082
Valmistajan väri nro: 001
Tuotearvostelut (0 kpl)
Kirjoita arvostelu »
Kiitos palautteestasi!
Ota yhteyttä suomenkieliseen asiakaspalveluun

Yleisimmät kysymykset
Lue vastaukset tavallisimpiin kysymyksiin täältä.

Sähköposti: info@careofcarl.fi
Vastaamme viesteihin arkisin 24 tunnin kuluessa.

Puhelin: 09 4259 9724
Arkisin klo 9.00 - 17.00.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Finland »