Kirjaudu sisään

Katso tuotteet
BOSS Rice 3D Chinos Khaki ryhmässä Vaatteet / Housut / Chinot @ Care of Carl (13687811r)

Rice 3D Chinos Khaki

Kapean malliset chinot merkiltä BOSS. Housut on valmistettu ohuesta ja joustavasta puuvillakankaasta. Klassinen malli, jossa sivutaskut ja suorat lahkeet.

Kampanja
Antal
0
Kampanjan alku
Kampanja päättyy
Koko: 
Määrä: 
  • Tuotetietoa
  • BOSS
  • Pesuohjeet ja muut tiedot
  • Anna arviosi (0 kpl)
  • Ota meihin yhteyttä
Tuotekuvaus

• Vetoketjusepalus.
• Kaksi etutaskua ja kaksi takataskua.
• Metallilaatta logolla oikeassa takataskussa.

Istuvuus
• Normaalikorkuinen vyötärö.
• Slim fit, kapea malli.
• Suorat lahkeet.
• Lahkeen ympärys 36 cm i koossa 48.

• Kuvan malli on 188 cm pitkä, painaa 80 kg ja käyttää kokoa 48.
Kaipaatko vinkkejä chinojen valintaan? Lue vinkkimme Carl Magazinesta.
Tuotenumero
13687811r
Tuotteen koot

Mitta (cm)485052545658
Vyötärönympärys8184889498102
Sisälahje82,58383,58484,585
Reidenympärys585960626468
Polvenympärys424244454649
Lahkeensuu343638394041
Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »

Eräänlaisena Hugo Boss merkin perustana toimii merkin BOSS-mallisto. Malliston vaatteet ovat ajan hengen mukaisia, sekä hienostuneita ja ne on suunniteltu tyylikkäälle miehelle. Merkiltä löytyy kaikki mitä uraa luova mies voi tarvita. Pukeuduitpa sitten juhlaillallista tai rennompaan illanviettoa varten.

97% Puuvilla, 3% Elastaani
30 asteen erittäin varovainen vesipesu.
Valkaisu kielletty.
Rumpukuivaus kielletty.
Silitys enintään 100°C.
Kemiallinen pesu tetrakloorieteenillä.
Istuvuus: Kapea
Valmistusmaa: Romania
Väri: Beige
Valmistajan nro: 50325936
Valmistajan väri nro: 294
Tuotearvostelut (0 kpl)
Kirjoita arvostelu »
Kiitos palautteestasi!
Ota yhteyttä suomenkieliseen asiakaspalveluun

Yleisimmät kysymykset
Lue vastaukset tavallisimpiin kysymyksiin täältä.

Sähköposti: info@careofcarl.fi
Vastaamme viesteihin arkisin 24 tunnin kuluessa.

Puhelin: 09 4259 9724
Arkisin klo 9.00 - 17.00.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Finland »