Kirjaudu sisään

✓ILMAINEN TOIMITUS & PALAUTUS  ✓TOIMITUS 2-5 PV
Katso tuotteet
BOSS Ryan Slim Fit Wool Suit Dark Blue ryhmässä Vaatteet / Puvut @ Care of Carl (SA000159)

Ryan Slim Fit Wool Suit Dark Blue

649.80
Kaksinappinen villakangaspuku merkiltä BOSS. Puku on valmistettu italialaisen Guabello kutomon signeeratusta super 120's villakankaasta.
Ilmainen toimitus & palautus
space
Puvuntakki:

space
Puvunhousut:

space
Määrä:

  • Tuotetietoa
  • BOSS
  • Pesuohjeet ja muut tiedot
  • Anna arviosi (0 kpl)
  • Ota meihin yhteyttä
Tuotekuvaus

Puvuntakki
• Täysin vuorattu pikkutakki, missä on kolme etutaskua ja kolme istutettua sisätaskua.

• Neljä koristenappia hihansuilla.

Housut
• Housuissa on vetoketjusepalus ja hakanen vyötäröllä.
• Kaksi etutaskua ja kaksi istutettua takataskua.
• Prässätyt lahkeen.
• Kuusi vyönlenkkiä.

Istuvuus
• Slim fit, tykäistuva malli.
• Erittäin kapeat lahkeensuut. Lahkeensuu 34 cm koossa 48.
• Normaali mitoitus. Suosittelemme, että valitset saman koon kuin tavallisesti.
Kaipaatko apua puvun ostamiseen? Lue oppaamme puvun hankintaan Carl Magazinesta.
Tuotenumero
SA000159
Tuotteen koot

Mitta (cm)4648505254
Hihan pituus45454647,548
Rinnan ympärys98101105108112
Vyötärönympärys90939699104
Vaatteen pituus7072737475
Olan pituus4445464749
Vyötärönympärys8388929599
Sisälahje8181828384
Reidenympärys6062646668
Polvenympärys4244454749
Lahkeensuu3334363637
Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »

Eräänlaisena Hugo Boss merkin perustana toimii merkin BOSS-mallisto. Malliston vaatteet ovat ajan hengen mukaisia, sekä hienostuneita ja ne on suunniteltu tyylikkäälle miehelle. Merkiltä löytyy kaikki mitä uraa luova mies voi tarvita. Pukeuduitpa sitten juhlaillallista tai rennompaan illanviettoa varten.

Päällikangas: 100% Uusi villa
Vuori: 100% Viskoosi
Vesipesu kielletty Vesipesu kielletty
Valkaisu kielletty. Valkaisu kielletty.
Rumpukuivaus kielletty. Rumpukuivaus kielletty.
Silitys enintään 150°C. Silitys enintään 150°C.
Erittäin hellävarainen kemiallinen pesu tetrakloorieteenillä. Erittäin hellävarainen kemiallinen pesu tetrakloorieteenillä.
Halkio: Kaksinkertainen
Hihansuu: Koristenapit
Istuvuus: Kapea
Väri: Sininen
Valmistajan nro: 50318525 & 50320555 401
Tuotearvostelut (0 kpl)
Kirjoita arvostelu »
Kiitos palautteestasi!
Ota yhteyttä suomenkieliseen asiakaspalveluun

Yleisimmät kysymykset
Lue vastaukset tavallisimpiin kysymyksiin täältä.

Sähköposti: info@careofcarl.fi
Vastaamme viesteihin arkisin 24 tunnin kuluessa.

Puhelin: 09 4259 9724
Arkisin klo 9.00 - 17.00.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Finland »