Kirjaudu sisään

Canali Cotton Stretch Chinos Beige
Canali Cotton Stretch Chinos Beige
Canali Cotton Stretch Chinos Beige
Canali Cotton Stretch Chinos Beige
Canali Cotton Stretch Chinos Beige
Canali Cotton Stretch Chinos Beige
Canali Cotton Stretch Chinos Beige
Katso tuotteet
Canali Cotton Stretch Chinos Beige ryhmässä Vaatteet / Housut / Chinot @ Care of Carl (16720111r)

Cotton Stretch Chinos Beige

Chinot merkiltä Canali. Housut on valmistettu Italiassa joustavasta puuvillakankaasta. Housujen kapea malli edustaa tasapainoisesti klassista eleganssia ja nykyaikaisia tyylitrendejä.

Tuote on valitettavasti loppuunmyyty.

Vinkkejä samankaltaisista tuotteista.
Koko: 
Määrä: 
  • Tuotetietoa
  • Canali
  • Pesuohjeet ja muut tiedot
  • Anna arviosi (0 kpl)
  • Ota meihin yhteyttä
Tuotekuvaus

• Vetoketjusepalus ja nappi.
• Kolme etutaskua sekä kaksi napillista takataskua.
• Prässätyt lahkeet.

Istuvuus
• Contemporary fit, kapea ja moderni malli muotolaskoksilla.
• Kapea lahkeensuu 34 cm koossa 48.
Normaali mitoitus. Suosittelemme, että valitset saman koon kuin tavallisesti.

• Kuvan malli on 186 cm pitkä, painaa 78 kg ja käyttää kokoa 48.
Kaipaatko vinkkejä chinojen valintaan? Lue vinkkimme Carl Magazinesta.
Tuotenumero
16720111r
Tuotteen koot

Mitta (cm)464850525456
Vyötärönympärys8286909296100
Sisälahje878989898989
Reidenympärys585862646668
Polvenympärys404244444546
Lahkeensuu343436363636
Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »

Perheomistuksessa oleva räätäliliike Canali on aina perustamisestaan 1934 asti toiminut esimerkkinä italialaiselle luksukselle. Käsin ommellut puvut, jotka on valmistettu hienoimmista materiaaleista, ja joissa istuvuus hipoo täydellisyyttä, henkivät kaunista visuaalista kokonaisuutta, jossa yhdistyy italialainen kulttuuri ja tyyli. Heille merkintä "valmistettu italiassa" tarkoittaa käsityömenetelmien traditioita, kulttuuria ja historiaa, mikä samalla symboloi merkin italialaista identiteettiä ja korkeaa laatua.

96% Puuvilla, 4% Elastaani
30 asteen erittäin varovainen vesipesu. 30 asteen erittäin varovainen vesipesu.
Valkaisu kielletty. Valkaisu kielletty.
Rumpukuivaus kielletty. Rumpukuivaus kielletty.
Silitys enintään 100°C. Silitys enintään 100°C.
Erittäin hellävarainen kemiallinen pesu tetrakloorieteenillä. Erittäin hellävarainen kemiallinen pesu tetrakloorieteenillä.
Istuvuus: Kapea
Valmistusmaa: Italia
Väri: Beige
Valmistajan nro: PT00452 93630
Valmistajan väri nro: 705
Tuotearvostelut (0 kpl)
Kirjoita arvostelu »
Kiitos palautteestasi!
Ota yhteyttä suomenkieliseen asiakaspalveluun

Yleisimmät kysymykset
Lue vastaukset tavallisimpiin kysymyksiin täältä.

Sähköposti: info@careofcarl.fi
Vastaamme viesteihin arkisin 24 tunnin kuluessa.

Puhelin: 09 4259 9724
Arkisin klo 9.00 - 17.00.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Finland »