Kirjaudu sisään

Herno Byron Nylon Carcoat Deep Blue
Herno Byron Nylon Carcoat Deep Blue
Herno Byron Nylon Carcoat Deep Blue
Herno Byron Nylon Carcoat Deep Blue
Herno Byron Nylon Carcoat Deep Blue
Herno Byron Nylon Carcoat Deep Blue
Herno Byron Nylon Carcoat Deep Blue
Herno Byron Nylon Carcoat Deep Blue
Katso tuotteet
Herno Byron Nylon Carcoat Deep Blue ryhmässä Vaatteet / Takit / Päällystakit @ Care of Carl (15779711r)

Byron Nylon Carcoat Deep Blue

Ohut car coat-mallinen päällystakki merkiltä Herno. Valmistettu Italiassa pehmeästä polyesterikankaasta. Takissa on yksinkertainen leikkaus ja tyylikkäitä yksityiskohtia.

Kampanja
Antal
0
Kampanjan alku
Kampanja päättyy
Ilmainen toimitus & palautus
Koko: 
Määrä: 
  • Tuotetietoa
  • Herno
  • Pesuohjeet ja muut tiedot
  • Anna arviosi (0 kpl)
  • Ota meihin yhteyttä
Tuotekuvaus

• Ohut vuori. Tarkoitettu kevät- ja syystakiksi.
• Suljetaan vetoketjulla ja neljällä napilla.
• Takana pääntiessä yksityiskohta mokkajäljitelmästä, jossa logolla koristeltu metallilaatta.
• Kaksi etutaskua ja kaksi povitaskua.
• Yksi halkio.

Istuvuus
• Kapea malli, jossa tyköistuva hartiaosio.
• Vaate on pienempi mitoitukseltaan kuin normaalisti. Jos harkitset kahden koon välillä, suosittelemme valitsemaan niistä suuremman.

• Kuvan malli on 188 cm pitkä, painaa 80 kg ja käyttää kokoa 48.
Tuotenumero
15779711r
Tuotteen koot

Mitta (cm)EU46EU48EU50EU52EU54EU56
Hihan pituus495050505152
Rinnan ympärys101106110114120124
Vyötärönympärys99103108111115118
Helman ympärys108114116120123128
Vaatteen pituus818384868789
Kädentie4445464748,550
Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »

Hernon tehdas sijaitsee viehättävässä, Italian luoteisosassa sijaitsevassa kaupungissa nimeltä Lesa. Perheyrityksen perusti Giuseppe Marenzi vain 24 vuoden iässä ja yritys on valmistanut vaatteita jo viime vuosisadan puolivälistä lähtien. Herno on erikoistunut kankaisiin, joissa on vedenpitäviä ominaisuuksia. Kankaista valmistetaan kaupunkiympäristöön sopivia, teknisiä päällysvaatteita, joissa on tyköistuva leikkaus.

Teknisyyden ja finessin yhdistäminen on jo pitkään ollut Italiassa omaa luokkaansa, ja monien mielestä Herno on maan johtava päällysvaatteiden valmistaja.

Päällikangas: 100% Polyesteri
Vuori: 100% Viskoosi
Vuori 2: 100% Puuvilla
Hihan vuori: 100% Polyesteri
Yksityiskohdat: 100% Villa
Yksityiskohdat: 100% Polyesteri
Vesipesu kielletty
Valkaisu kielletty.
Rumpukuivaus kielletty.
Silitys enintään 100°C.
Erittäin hellävarainen kemiallinen pesu tetrakloorieteenillä.
Istuvuus: Tavallinen
Väri: Sininen
Valmistajan nro: IM0215U 12010
Valmistajan väri nro: 9201
Tuotearvostelut (0 kpl)
Kirjoita arvostelu »
Kiitos palautteestasi!
Ota yhteyttä suomenkieliseen asiakaspalveluun

Yleisimmät kysymykset
Lue vastaukset tavallisimpiin kysymyksiin täältä.

Sähköposti: info@careofcarl.fi
Vastaamme viesteihin arkisin 24 tunnin kuluessa.

Puhelin: 09 4259 9724
Arkisin klo 9.00 - 17.00.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.

Sweden

Norway

Denmark

Finland
Save my choice
Continue to Finland »