Kirjaudu sisään

✓ILMAINEN TOIMITUS & PALAUTUS  ✓TOIMITUS 2-5 PV
Katso tuotteet
HUGO Malte Checked Coat Natural ryhmässä Vaatteet / Takit / Päällystakit @ Care of Carl (19421511r)

Malte Checked Coat Natural

Tyylikäs, kukonaskelkuvioinen päällystakki merkiltä HUGO. Tämä näyttävä takki on valmistettu paksusta sekoitelangasta, joka on villaa ja polyesteria. Tarkoistettu syys- ja talvitakiksi.

Kampanja
Antal
0
Kampanjan alku
Kampanja päättyy
Ilmainen toimitus & palautus
Koko: 
Määrä: 
  • Tuotetietoa
  • HUGO
  • Pesuohjeet ja muut tiedot
  • Anna arviosi (0 kpl)
  • Ota meihin yhteyttä
Tuotekuvaus

• Suljetaan napeilla.
• Kaksi etutaskua ja kaksi povitaskua, joista toisessa vetoketju.
• Neljä nappia ja koristenapinlävet hihansuissa.
• Yksi halkio.

Istuvuus
• Normaali mitoitus. Suosittelemme, että valitset saman koon kuin tavallisesti.

• Kuvan malli on 189 cm pitkä, painaa 81 kg ja käyttää kokoa 48.
Tuotenumero
19421511r
Tuotteen koot

Mitta (cm)46485052
Hihan pituus47474748
Rinnan ympärys106110112118
Vyötärönympärys98102112112
Vaatteen pituus100100102103
Olan pituus44464748
Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »

Malliston HUGO juuret, ovat vahvasti sidottuina merkin Hugo Boss klassiseen tyyliin, jonka alle tämä mallisto myös kuuluu. HUGO toteuttaa brändin klassisia vaatteita modernein tulkinnoin arvostaen kuitenkin yrityksen historiaa. Mallistosta löytyy neuleita ja farkkuja, mitä voi yhdistää tyylikkäiden paitojen ja pukujen kanssa. Vaatteet ovat usein tyköistuvia, mutta taitavasti suunniteltuja ja laadullisesti aivan huippu luokkaa.

Päällikangas: 70% Villa, 30% Polyamidi
Pinnoite: 100% Polyuretaani
Vuori: 100% Viskoosi
Hihan vuori: 100% Viskoosi
Vesipesu kielletty Vesipesu kielletty
Valkaisu kielletty. Valkaisu kielletty.
Rumpukuivaus kielletty. Rumpukuivaus kielletty.
Silitys enintään 100°C. Silitys enintään 100°C.
Erittäin hellävarainen kemiallinen pesu tetrakloorieteenillä. Erittäin hellävarainen kemiallinen pesu tetrakloorieteenillä.
Valmistusmaa: Romania
Väri: Harmaa
Valmistajan nro: 50438905
Valmistajan väri nro: 105
Tuotearvostelut (0 kpl)
Kirjoita arvostelu »
Kiitos palautteestasi!
Ota yhteyttä suomenkieliseen asiakaspalveluun

Yleisimmät kysymykset
Lue vastaukset tavallisimpiin kysymyksiin täältä.

Sähköposti: info@careofcarl.fi
Vastaamme viesteihin arkisin 24 tunnin kuluessa.

Puhelin: 09 4259 9724
Arkisin klo 9.00 - 17.00.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Finland »