Ilmainen toimitus ja palautus
40%
Suurenna kuva

Holger 2.0 Melton Coat Volcanic Ash

Löytyy myös seuraavissa väreissä
Musta Vihreä Harmaa
44 46 48 50 52 54
Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana ennen hinnanalennusta: 449.90€
449,90€ 269,94€
Varastossa, 2-5 arkipäivää
Tuotetietoa

Kapean mallinen merkin J.Lindeberg villakangastakki ohuella vuorilla. Valmistettu pehmeästä ja paksusta kankaasta, joka on kierrätetyn villan ja polyamidin sekoitetta. Tyylikäs ja minimalistinen takki syksyksi ja kevääksi.

  • Tuotekuvaus

      • Suljetaan corozo-napeilla.
      • Tuulelta suojaava kaulus soljella.
      • Miellyttävä viskoosivuori.
      • Kolme etutaskua sekä kaksi istutettua povitaskua.
      • Yksi halkio.
      • Neljä nappia ja koristenapinlävet hihansuissa.

      Istuvuus
      • Kapea malli, jossa hieman kavennettu vyötärö. 
      • Normaali mitoitus. Suosittelemme, että valitset saman koon kuin tavallisesti.

      • Kuvan malli on 189 cm pitkä, painaa 76 kg ja käyttää kokoa 48.
      Tuotenumero 23072711
  • tuotteen koot
      Mitta (cm)EU44EU46EU48EU50EU52EU54EU56
      Hihan pituus46474747,5484949
      Rinnan ympärys100102106110112116120
      Vyötärön ympärys9810010399110114118
      Helman ympärys110116120122124134136
      Vaatteen pituus90929393949596
      Kädentie4344454647,54950
      Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »
  • Pesuohjeet ja muut tiedot
    • J.Lindeberg



        Aina merkin J.Lindeberg perustamisesta, vuodesta 1996, asti on merkki yhdistänyt muodin ja urheiluvaatetuksen kapinalliseksi vaihtoehtopukeutumiseksi. Toimittuaan markkinointipäällikkönä vaatemerkki Dieselillä, halusi Johan Lindeberg tehdä jotain uutta ja tuolloin hän saikin mahdollisuuden ilmaista oman luovan visionsa. Näin syntyi merkki J.Lindeberg.

    • Tuotearvostelut
    Lisää merkiltä J.Lindeberg



    Aina merkin J.Lindeberg perustamisesta, vuodesta 1996, asti on merkki yhdistänyt muodin ja urheiluvaatetuksen kapinalliseksi vaihtoehtopukeutumiseksi. Toimittuaan markkinointipäällikkönä vaatemerkki Dieselillä, halusi Johan Lindeberg tehdä jotain uutta ja tuolloin hän saikin mahdollisuuden ilmaista oman luovan visionsa. Näin syntyi merkki J.Lindeberg.

    Business & Beyond Siirry osioon
    Haluat jatkaa siitä, missä olit?
    Ei, haluan aloittaa alusta
    Kyllä, haluan jatkaa
    4.65/5 901 Tuotearvostelua

    Nopea toimitus ja muteenkin Erittäin laadukas palvelu. 

    Aarne N

    2023-02-08

    Ostaja

    2023-01-28

    Kaikki toimi hienosti, lähetyksen seuranta, nopea toimitus ja tuotekin oli juuri sellainen, kuin halusinkin.

    Sami P

    2023-02-07

    Ostaja

    2023-01-27

    Kaikki meni todella hyvin ja asiointi oli helppoa ! Tilaus- ja toimitusprosessi oli nopea ja laadukas !😊👍 Myös tuote vastasi odotuksiani !👌

    Ilkka J

    2023-02-06

    Ostaja

    2023-01-25

    Hyvä valikoima, nopea toimitus.

    Jari T

    2023-02-02

    Ostaja

    2023-01-23

    Kaikki sujui moitteettomasti, hyvä palvelu ja nopea toimitus.

    Olavi K

    2023-02-01

    Ostaja

    2023-01-22

    Sitä saa mitä tilaa, nopea toimitus ja muutenkin mainiosti.

    Pekka S

    2023-01-24

    Ostaja

    2023-01-10

    Kaikki toimi moitteettomasti ja ripeästi

    Niko K

    2023-01-19

    Ostaja

    2023-01-09

    Toimii, kuten verkkokaupan pitääkin, tuotevalikoima korkeaa laatua!

    Antti N

    2023-01-19

    Ostaja

    2023-01-10

    Posti hukkasi pakettini, mutta Care of Carl hoiti tilaukseni hienosti perille.

    jukka s

    2023-01-17

    Ostaja

    2023-01-08

    tuote ei ole vieläkään tullut perille

    Tenho K

    2023-01-16

    Ostaja

    2023-01-07

    Kaikki toimi hienosti tilaamisesta tuotteiden tuloon. Laadukkaita paitoja.

    Juha K

    2023-01-11

    Ostaja

    2022-12-31

    Laadukkaat tuotteet ja helppo asiointi. Rahalle vastinetta! Suosittelen.

    Antti T

    2023-01-09

    Ostaja

    2022-12-20

    Nopea toimitus

    Leo V

    2023-01-02

    Ostaja

    2022-12-21

    Kivat kengät ja nopea toimitus, kiitos!

    Natalia E

    2023-01-02

    Ostaja

    2022-12-21

    Supernopea toimitus!

    Jukka H

    2023-01-02

    Ostaja

    2022-12-20

    Shipping was quick and the product on point. 

    Dan F

    2023-01-01

    Ostaja

    2022-12-15

    Niin nopea ja ilmainen toimitus, laadukkaat tuotteet!!

    Mari L

    2022-12-29

    Ostaja

    2022-12-20

    Kiitos hyvästä palvelusta. Toimitus sujui nopsasti ja tuotteen mukana tuli kortti jossa näkyi tilaukseni käsittelijä. Tuli hyvä mieli. Hyvää uutta vuotta!

    Kasimir K

    2022-12-28

    Ostaja

    2022-12-15

    Tuote vastasi hyvin sitä, miltä se kuvissa näytti. Mitoitus xl oli lahjan saajalle ihan passeli.

    Tarja N

    2022-12-27

    Ostaja

    2022-12-13

    Muuten kaikki toimi hyvin mutta tuote jonka tilasin menee palautukseen. Ei hintaan nähden mikään huippu laatuinen, odotin parempaa

    Ville K

    2022-12-26

    Ostaja

    2022-12-16

    Upea tuote ja nopea toimitus

    Ami W

    2022-12-22

    Ostaja

    2022-12-12

    Super good service 🥰

    Alex S

    2022-12-22

    Ostaja

    2022-12-11

    Hyvä ja laadukas tuote, ja nopea toimitus!

    Tapio V

    2022-12-20

    Ostaja

    2022-12-07

    En voi vielä arvioida kun tilaus ei ole saapunut. Siksi 3 tähteä. Tilaus on kestänyt paljon kauemmin kuin luvattiin. Katsotaan arviot uudestaan kunhan nään että saan tuotteen!

    Minna H

    2022-12-16

    Ostaja

    2022-12-06

    Fast delivery, good service

    Jari K

    2022-12-15

    Ostaja

    2022-12-06

    Kaikki sujui kuten luvattu.

    Juha M

    2022-12-13

    Ostaja

    2022-11-30

    Laadukas valikoima ja nopea toimitus

    Julius S

    2022-12-07

    Ostaja

    2022-11-28

    Aina nopea toimitus laadukkaille tuotteille. 

    Päivi S

    2022-12-07

    Ostaja

    2022-11-27

    Hieno paita! :)

    Kristian K

    2022-12-05

    Ostaja

    2022-11-23

    Toimii aina kuten on aina toiminutkin. Toimitus ripeä ja tuotteet aina siististi pakattuna kunnon pakkauksessa.

    Heikki T

    2022-12-03

    Ostaja

    2022-11-19

    Welcome!
    Do you want to continue to CareOfCare.fi?
    Delivery to Finland and Åland only.
    Otherwise choose another country:
    Save my choice
    Continue to Suomi »