Kirjaudu sisään

✓ILMAINEN TOIMITUS & PALAUTUS  ✓TOIMITUS 2-5 PV
Katso tuotteet
J.Lindeberg Wolger Compact Melton Coat Navy ryhmässä Vaatteet / Takit / Päällystakit @ Care of Carl (19173711r)

Wolger Compact Melton Coat Navy

Tyylikäs ja kapean mallinen päällystakki merkiltä J.Lindeberg. Valmistettu pehmeästä ja paksusta kierrätetyn villan ja polyamidin sekoitteesta. Takki on vuorattu ja tarkoitettu syys- ja talvitakiksi.

Kampanja
Antal
0
Kampanjan alku
Kampanja päättyy
Ilmainen toimitus & palautus
Koko: 
Määrä: 
  • Tuotetietoa
  • J.Lindeberg
  • Pesuohjeet ja muut tiedot
  • Anna arviosi (0 kpl)
  • Ota meihin yhteyttä
Tuotekuvaus

• Suljetaan kolmella napilla.
• Kolme etutaskua, joista yksi rintatasku sekä kaksi istutettua povitaskua.
• Yksi halkio.
• Neljä nappia hihansuissa.
• Koristeelliset napinlävet, mikä helpottaa hihojen mahdollista lyhentämistä.

Istuvuus
• Kapea malli, muotolaskokset vyötäröllä. 
• Normaali mitoitus. Suosittelemme, että valitset saman koon kuin tavallisesti.

• Kuvan malli on 189 cm pitkä, painaa 81 kg ja käyttää kokoa 48.
Tuotenumero
19173711r
Tuotteen koot

Mitta (cm)EU44EU46EU48EU50EU52EU54EU56
Hihan pituus48484848495051
Rinnan ympärys100103105108113117122
Vyötärönympärys889298100103107116
Helman ympärys108112116124127134140
Vaatteen pituus90919293949596
Kädentie42434445,5474950
Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »

Aina merkin J.Lindeberg perustamisesta, vuodesta 1996, asti on merkki yhdistänyt muodin ja urheiluvaatetuksen kapinalliseksi vaihtoehtopukeutumiseksi. Toimittuaan markkinointipäällikkönä vaatemerkki Dieselillä, halusi Johan Lindeberg tehdä jotain uutta ja tuolloin hän saikin mahdollisuuden ilmaista oman luovan visionsa. Näin syntyi merkki J.Lindeberg.

75% Villa, 25% Polyamidi
Vuori: 100% Viskoosi
Vesipesu kielletty Vesipesu kielletty
Valkaisu kielletty. Valkaisu kielletty.
Rumpukuivaus kielletty. Rumpukuivaus kielletty.
Silitys enintään 100°C. Silitys enintään 100°C.
Valmistusmaa: Bulgaria
Väri: Sininen
Valmistajan nro: COMT350823066
Valmistajan väri nro: 6855
Tuotearvostelut (0 kpl)
Kirjoita arvostelu »
Kiitos palautteestasi!
Ota yhteyttä suomenkieliseen asiakaspalveluun

Yleisimmät kysymykset
Lue vastaukset tavallisimpiin kysymyksiin täältä.

Sähköposti: info@careofcarl.fi
Vastaamme viesteihin arkisin 24 tunnin kuluessa.

Puhelin: 09 4259 9724
Arkisin klo 9.00 - 17.00.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Finland »