Kirjaudu sisään

Katso tuotteet
Morris Heritage Fred Rustico Turn Up Trousers Brown ryhmässä Vaatteet / Housut / Irtohousut @ Care of Carl (16949911r)

Fred Rustico Turn Up Trousers Brown

Housut merkiltä Morris Heritage. Nämä tyylikkäät housut on valmistettu erittäin ohuesta, sileästä uudesta villasta ja lahkeensuissa on 5 cm levyiset taitokset.

Kampanja
Antal
0
Kampanjan alku
Kampanja päättyy
Ilmainen toimitus & palautus
Koko: 
Määrä: 
  • Tuotetietoa
  • Morris Heritage
  • Pesuohjeet ja muut tiedot
  • Anna arviosi (0 kpl)
  • Ota meihin yhteyttä
Tuotekuvaus

• Valmistettu uudesta villasta.
• Vetoketjusepalus, sekä kaksi nappia ja hakanen vyötäröllä.
• Kaksi sivutaskua ja kaksi istutettua takataskua.

Istuvuus
• Alaspäin kapeneva malli.
• Kapeat lahkeensuut. Lahkeensuu 35 cm koossa 48.
• Normaali mitoitus. Suosittelemme, että valitset saman koon kuin tavallisesti.

• Kuvan malli on 186 cm pitkä, painaa 78 kg ja käyttää kokoa 48.
Mitä on tehtävissä, jos housut istuvat hyvin, mutta eivät kuitenkaan täydellisesti? Kerromme Carl Magazinessa parista helposta korjauksesta, joiden avulla räätäli voi tehdä housuista lähes mittatilaustyönä tehtyjen veroiset.
Tuotenumero
16949911r
Tuotteen koot

Mitta (cm)4648505254
Vyötärönympärys8285899398
Sisälahje7879,5828384
Reidenympärys6062636769
Polvenympärys4243444647
Lahkeensuu3435363738
Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »

Morris Heritage mallisto tarjoaa taitavasti valmistettuja, tyyliltään ajattomia ja hienoja materiaaleja hyödyntäviä vaatteita. Merkki tekee tämän mallisto myötä yhteistyötä tunnettujen italialaisten kangasvalmistajien kanssa kuten Vitale Barberis Canonico, Lanificio Fratelli Ormezzano ja Fratelli Tallia di Delfino voidakseen tarjota asiakkailleen parhaita mahdollisia materiaaleja. Kaikki tuotteet ovat suunniteltu kestämään aikaa, kuitenkin niin että, tyylitietoinen asiakas löytää mallistosta mitä hän tarvitsee.

100% Uusi villa
Vesipesu kielletty Vesipesu kielletty
Valkaisu kielletty. Valkaisu kielletty.
Rumpukuivaus kielletty. Rumpukuivaus kielletty.
Silitys enintään 150°C. Silitys enintään 150°C.
Kemiallinen pesu tetrakloorieteenillä. Kemiallinen pesu tetrakloorieteenillä.
Valmistusmaa: Turkki
Väri: Ruskea
Valmistajan nro: 550173
Valmistajan väri nro: 80
Tuotearvostelut (0 kpl)
Kirjoita arvostelu »
Kiitos palautteestasi!
Ota yhteyttä suomenkieliseen asiakaspalveluun

Yleisimmät kysymykset
Lue vastaukset tavallisimpiin kysymyksiin täältä.

Sähköposti: info@careofcarl.fi
Vastaamme viesteihin arkisin 24 tunnin kuluessa.

Puhelin: 09 4259 9724
Arkisin klo 9.00 - 17.00.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Finland »