Kirjaudu sisään

✓ILMAINEN TOIMITUS & PALAUTUS  ✓TOIMITUS 2-5 PV
Katso tuotteet
Morris Plated Logo Leather 3,5 cm Belt Black ryhmässä Asusteet / Vyöt / Sileät vyöt @ Care of Carl (13245911r)

Plated Logo Leather 3,5 cm Belt Black

Tarjous on voimassa 30.11.2020 saakka tai niin kauan kuin tuotteita riittää.
Nahkavyö merkiltä Morris. Vyö on valmistettu Italiassa ja sen vähäeleistä linjaa koristaa hopean värinen solki missä kaiverrettu logo. 
Kampanja
Antal
0
Kampanjan alku
Kampanja päättyy
Ilmainen toimitus & palautus
Koko: 
Määrä: 
  • Tuotetietoa
  • Morris
  • Pesuohjeet ja muut tiedot
  • Anna arviosi (0 kpl)
  • Ota meihin yhteyttä
Tuotekuvaus

• Valmistettu Italiassa.
• Leveys 3,5 cm.
Oletko epävarma siitä, millainen vyö sopii parhaiten asuusi? Lue oppaamme vyön valintaan.
Tuotenumero
13245911r
Tuotteen koot

Mitta (cm)859095105
Pituus kireimmillään838893103
Pituus väljimmillään9398103113
Vyön pituus99104109119
Leveys3,53,53,53,5
Soljen pituus5,55,55,55,5
Soljen leveys4444
Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »

Hienostunut, innovatiivinen ja persoonallinen, ovat vain muutamat adjektiivit joilla on helppo kuvailla Morrista. Merkki yhdistää taitavasti suunnittelussaan Ranskan Rivieran tunnelman kansainvälisten suurkaupunkien kuten New Yorkin ja Pariisiin vilskeeseen. Näin syntyy klassisia miestenvaatteita, mistä välittyy kuitenkin nykyaikainen design. Kaikki alkoi vuonna 2004 kun Jan ja Eva Alsén perustivat vaatemerkin Boråsissa, Ruotsissa. Merkille soveltuva nimi on otettu Tukholmassa 50- ja 60-luvuilla sijainneelta miestenpukimolta, joka kantoi nimeä Morris.

100% Nahka
Valmistusmaa: Italia
Väri: Musta
Valmistajan nro: 47030
Valmistajan väri nro: 0001
Tuotearvostelut (0 kpl)
Kirjoita arvostelu »
Kiitos palautteestasi!
Ota yhteyttä suomenkieliseen asiakaspalveluun

Yleisimmät kysymykset
Lue vastaukset tavallisimpiin kysymyksiin täältä.

Sähköposti: info@careofcarl.fi
Vastaamme viesteihin arkisin 24 tunnin kuluessa.

Puhelin: 09 4259 9724
Arkisin klo 9.00 - 17.00.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Finland »