Kirjaudu sisään

Polo Ralph Lauren Harvard Herringbone Blazer Black/White
Polo Ralph Lauren Harvard Herringbone Blazer Black/White
Polo Ralph Lauren Harvard Herringbone Blazer Black/White
Polo Ralph Lauren Harvard Herringbone Blazer Black/White
Polo Ralph Lauren Harvard Herringbone Blazer Black/White
Polo Ralph Lauren Harvard Herringbone Blazer Black/White
Polo Ralph Lauren Harvard Herringbone Blazer Black/White
Polo Ralph Lauren Harvard Herringbone Blazer Black/White
Katso tuotteet
Polo Ralph Lauren Harvard Herringbone Blazer Black/White ryhmässä Vaatteet / Pikkutakit / Villakankaiset pikkutakit @ Care of Carl (16486911r)

Harvard Herringbone Blazer Black/White

Pikkutakki merkiltä Polo Ralph Lauren. Merkistä on tullut symboli tyylille, jossa yhdistyvät klassinen englantilainen pukeutuminen ja Amerikan itärannikon rento estetiikka.

KAMPANJA
Osta puku merkiltä Ralph Lauren - saat pukupussin kaupan päälle

Tuote on valitettavasti loppuunmyyty.

Katso meidän samankaltaisten tuotteiden valikoima.
Koko: 
Määrä: 
  • Tuotetietoa
  • Polo Ralph Lauren
  • Pesuohjeet ja muut tiedot
  • Anna arviosi (0 kpl)
  • Ota meihin yhteyttä
Tuotekuvaus

• Valmistettu paksusta kalanruotokuvioidusta villasekoitteesta.
• Kolme nappia.
• Puolvuorattu, mikä tekee vaatteesta viimeistellyn ja eläväisen.
• Kaksi kannelista etutaskua ja yksi rintatasku.
• Kaksi istutettua povitaskua, joista toisessa nappikiinnitys.
• Neljä nappia ja koristenapinlävet hihansuissa.

Istuvuus
• Perinteinen malli.
• Normaali mitoitus. Suosittelemme, että valitset saman koon kuin tavallisesti.
• Kuvan malli on 188 cm pitkä, painaa 78 kg ja käyttää kokoa US38 - EU48.
Haluatko pitää pikkutakkisi uudenveroisena mahdollisimman pitkään? Lue meidän Kuusi vinkkiä pikkutakin huoltoon.
Tuotenumero
16486911r
Tuotteen koot

Mitta (cm)4648505254
Hihan pituus4546464747
Rinnan ympärys9698104110114
Vyötärönympärys869098104110
Vaatteen pituus7475767778
Olan pituus47474848,550
Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »

Mikä alkoi vuonna 1967 solmiomallistona on tänä päivänä kokonainen lifestyle-brändi. Polo Ralph Lauren toimii merkin Ralph Lauren kulmakivenä. Mallistossa yhdistyy ajaton ja rento Amerikan itärannikon tyyli ja englantilainen klassinen miesten pukeutuminen. Merkin hallitseva preppy-tyyli kulminoituu merkin tunnukseen, mikä esittää hevospoolonpelaajaa. Polo Ralph Lauren tunnus tunnetaankin maailmanlaajuisesti ja merkki toimii tänä päivänä symbolina aidoille ja perinteitä kunnioittaville vaatteille. Mallistosta löytyy muun muassa klassisia poolopaitoja ja palmikkoneuleita rennolle, mutta tyylikkäälle pukeutujalle.

70% Villa, 25% Nailoni, 3% Akryyli, 1% Viskoosi, 1% Polyesteri
Vesipesu kielletty
Valkaisu kielletty.
Rumpukuivaus kielletty.
Silitys kielletty.
Kemiallinen pesu tetrakloorieteenillä.
Alennusprosentti: 70%
Halkio: Yksinkertainen
Hihansuu: Ei napinläpiä
Istuvuus: Tavallinen
Valmistusmaa: Turkki
Väri: Musta, Beige
Valmistajan nro: 715771923
Valmistajan väri nro: 1
Tuotearvostelut (0 kpl)
Kirjoita arvostelu »
Kiitos palautteestasi!
Ota yhteyttä suomenkieliseen asiakaspalveluun

Yleisimmät kysymykset
Lue vastaukset tavallisimpiin kysymyksiin täältä.

Sähköposti: info@careofcarl.fi
Vastaamme viesteihin arkisin 24 tunnin kuluessa.

Puhelin: 09 4259 9724
Arkisin klo 9.00 - 17.00.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Finland »