Kirjaudu sisään

Tiger of Sweden 1903 Peak Lapel Blazer Blue
Tiger of Sweden 1903 Peak Lapel Blazer Blue
Tiger of Sweden 1903 Peak Lapel Blazer Blue
Tiger of Sweden 1903 Peak Lapel Blazer Blue
Tiger of Sweden 1903 Peak Lapel Blazer Blue
Tiger of Sweden 1903 Peak Lapel Blazer Blue
Tiger of Sweden 1903 Peak Lapel Blazer Blue
Tiger of Sweden 1903 Peak Lapel Blazer Blue
Katso tuotteet
Tiger of Sweden 1903 Peak Lapel Blazer Blue ryhmässä Vaatteet / Pikkutakit / Yksiriviset pikkutakit @ Care of Carl (15711711r)

1903 Peak Lapel Blazer Blue

Yksirivinen ja kapean mallinen merkin Tiger of Sweden pikkutakki puuvillasta. Pikkutakissa on terävät kauluskäänteet ja se on valmistettu ohuesta ja joustavasta puuvillakankaasta. Loistava kevääksi ja kesäksi.

KAMPANJA
Osta puku merkiltä Tiger of Sweden - saat pukupussin kaupan päälle

Kampanja
Antal
0
Kampanjan alku
Kampanja päättyy
Ilmainen toimitus & palautus
Koko: 
Määrä: 

  • Tuotetietoa
  • Tiger of Sweden
  • Pesuohjeet ja muut tiedot
  • Anna arviosi (0 kpl)
  • Ota meihin yhteyttä
Tuotekuvaus

• Puolvuorattu, mikä tekee vaatteesta viimeistellyn ja liikkuvan.
• Kaksi avointa etutaskua, yksi rintatasku ja kaksi istutettua povitaskua.
• Terävät kauluskäänteet, joissa koristeena kaksi napinläpeä.

Istuvuus
• Kapea malli.
• Normaali mitoitus. Suosittelemme, että valitset saman koon kuin tavallisesti.

• Kuvan malli on 185 cm pitkä, painaa 78 kg ja käyttää kokoa 48.
Haluatko pitää pikkutakkisi uudenveroisena mahdollisimman pitkään? Lue meidän Kuusi vinkkiä pikkutakin huoltoon.
Tuotenumero
15711711r
Tuotteen koot

Mitta (cm)4648505254
Hihan pituus4445464647
Rinnan ympärys96100103106110
Vyötärönympärys909498101105
Vaatteen pituus7273757576
Olan pituus4445464748
Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »

Tukholmalainen merkki Tiger of Sweden perustettiin vuonna 1903 ja tarkoituksena oli tarjota miehille ja naisille vaatteita, jotka kohottaisivat heidän itsetuntoa ja persoonallista tyyliä. Merkille on alusta asti ollut ominaista ylpeä räätälöintiperinne ja tarkka käsityö, jossa on keskitytty leikkauksiin, muotoihin ja materiaaleihin. Merkille tärkeät arvot ovat keskittyneet kulttuuriin, luovuuteen ja käsityöhön. Tiger of Sweden pyrkii kehittymään jatkuvasti niin suunnittelun, laadun kuin henkistenkin arvojen kohdalla.

Kangas: 96% Puuvilla, 4% Elastaani
Vuori: 54% Puuvilla, 46% Polyamidi
Vesipesu kielletty
Valkaisu kielletty.
Rumpukuivaus kielletty.
Silitys enintään 150°C.
Erittäin hellävarainen kemiallinen pesu tetrakloorieteenillä.
Halkio: Kaksinkertainen
Hihansuu: Koristenapit
Istuvuus: Kapea
Väri: Sininen
Valmistajan nro: T66515007
Valmistajan väri nro: 25D
Tuotearvostelut (0 kpl)
Kirjoita arvostelu »
Kiitos palautteestasi!
Ota yhteyttä suomenkieliseen asiakaspalveluun

Yleisimmät kysymykset
Lue vastaukset tavallisimpiin kysymyksiin täältä.

Sähköposti: info@careofcarl.fi
Vastaamme viesteihin arkisin 24 tunnin kuluessa.

Puhelin: 09 4259 9724
Arkisin klo 9.00 - 17.00.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.

Sweden

Norway

Denmark

Finland
Save my choice
Continue to Finland »