Kirjaudu sisään

Tiger of Sweden Jamonte Travel Blazer Blue
Tiger of Sweden Jamonte Travel Blazer Blue
Tiger of Sweden Jamonte Travel Blazer Blue
Tiger of Sweden Jamonte Travel Blazer Blue
Tiger of Sweden Jamonte Travel Blazer Blue
Tiger of Sweden Jamonte Travel Blazer Blue
Tiger of Sweden Jamonte Travel Blazer Blue
Tiger of Sweden Jamonte Travel Blazer Blue
Katso tuotteet
Tiger of Sweden Jamonte Travel Blazer Blue ryhmässä Vaatteet / Pikkutakit / Yksiriviset pikkutakit @ Care of Carl (15711311r)

Jamonte Travel Blazer Blue

Tämä Tiger of Swedenin tyköistuva kaksinappinen pikkutakki on valmistettu ohuesta ja tiukkaan kudotusta polyesterivillasekoitteesta. Tämän pikkutakin haluat ottaa matkalle mukaan.

KAMPANJA
Osta puku merkiltä Tiger of Sweden - saat pukupussin kaupan päälle

Tuote on valitettavasti loppuunmyyty.

Katso meidän samankaltaisten tuotteiden valikoima.
Koko: 
Määrä: 
  • Tuotetietoa
  • Tiger of Sweden
  • Pesuohjeet ja muut tiedot
  • Anna arviosi (0 kpl)
  • Ota meihin yhteyttä
Tuotekuvaus

• Vuoriton, minkä ansiosta pikkutakki on rento ja eläväinen.
• Kaksi etutaskua, rintatasku ja kaksi istutettua sisätaskua.
• Koristenappi hihansuissa.

Istuvuus
• Tyköistuva malli.
• Normaali mitoitus. Suosittelemme, että valitset saman koon kuin tavallisesti.

• Kuvan malli on 188 cm pitkä, painaa 80 kg ja käyttää kokoa 48.
Haluatko pitää pikkutakkisi uudenveroisena mahdollisimman pitkään? Lue meidän Kuusi vinkkiä pikkutakin huoltoon.
Tuotenumero
15711311r
Tuotteen koot

Mitta (cm)4648505254
Hihan pituus4747474747
Rinnan ympärys100104106108110
Vyötärönympärys909296100104
Vaatteen pituus7273757677
Olan pituus4647484950
Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »

Tukholmalainen merkki Tiger of Sweden perustettiin vuonna 1903 ja tarkoituksena oli tarjota miehille ja naisille vaatteita, jotka kohottaisivat heidän itsetuntoa ja persoonallista tyyliä. Merkille on alusta asti ollut ominaista ylpeä räätälöintiperinne ja tarkka käsityö, jossa on keskitytty leikkauksiin, muotoihin ja materiaaleihin. Merkille tärkeät arvot ovat keskittyneet kulttuuriin, luovuuteen ja käsityöhön. Tiger of Sweden pyrkii kehittymään jatkuvasti niin suunnittelun, laadun kuin henkistenkin arvojen kohdalla.

Päällikangas: 54% Polyesteri, 44% Villa, 2% Elastaani
Hihan vuori: 100% Viskoosi
Vesipesu kielletty
Valkaisu kielletty.
Rumpukuivaus kielletty.
Silitys enintään 100°C.
Kemiallinen pesu tetrakloorieteenillä.
Istuvuus: Kapea
Valmistusmaa: Romania
Väri: Sininen
Valmistajan nro: T66501003
Valmistajan väri nro: 208
Tuotearvostelut (0 kpl)
Kirjoita arvostelu »
Kiitos palautteestasi!
Ota yhteyttä suomenkieliseen asiakaspalveluun

Yleisimmät kysymykset
Lue vastaukset tavallisimpiin kysymyksiin täältä.

Sähköposti: info@careofcarl.fi
Vastaamme viesteihin arkisin 24 tunnin kuluessa.

Puhelin: 09 4259 9724
Arkisin klo 9.00 - 17.00.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.

Sweden

Norway

Denmark

Finland
Save my choice
Continue to Finland »