Kirjaudu sisään

Tiger of Sweden Josef Flannel Patch Pocket Blazer Light Grey Melange
Tiger of Sweden Josef Flannel Patch Pocket Blazer Light Grey Melange
Tiger of Sweden Josef Flannel Patch Pocket Blazer Light Grey Melange
Tiger of Sweden Josef Flannel Patch Pocket Blazer Light Grey Melange
Tiger of Sweden Josef Flannel Patch Pocket Blazer Light Grey Melange
Tiger of Sweden Josef Flannel Patch Pocket Blazer Light Grey Melange
Tiger of Sweden Josef Flannel Patch Pocket Blazer Light Grey Melange
Tiger of Sweden Josef Flannel Patch Pocket Blazer Light Grey Melange
Katso tuotteet
Tiger of Sweden Josef Flannel Patch Pocket Blazer Light Grey Melange ryhmässä Vaatteet / Pikkutakit / Villakankaiset pikkutakit @ Care of Carl (16423211r)

Josef Flannel Patch Pocket Blazer Light Grey Melange

Kaksinappinen tyköistuva pikkutakki merkiltä Tiger of Sweden. Meleerattu pikkutakki on valmistettu villasta, jossa on hieman kashmiria. Tyylikäs pikkutakki jokaiselle tyylitaiturille.

Tuote on valitettavasti loppuunmyyty.

Vinkkejä samankaltaisista tuotteista.
Koko: 
Määrä: 
  • Tuotetietoa
  • Tiger of Sweden
  • Pesuohjeet ja muut tiedot
  • Anna arviosi (0 kpl)
  • Ota meihin yhteyttä
Tuotekuvaus

• Kaksi etutaskua, rintatasku ja kaksi istutettua sisätaskua.
• Koristenapinlävet hihansuissa.
• Puolvuorattu, mikä tekee vaatteesta viimeistellyn ja liikkuvan.

Istuvuus
• Tyköistuva malli.
• Normaali mitoitus. Suosittelemme, että valitset saman koon kuin tavallisesti.

• Kuvan malli on 186 cm pitkä, painaa 78 kg ja käyttää kokoa 48.
Haluatko pitää pikkutakkisi uudenveroisena mahdollisimman pitkään? Lue meidän Kuusi vinkkiä pikkutakin huoltoon.
Tuotenumero
16423211r
Tuotteen koot

Mitta (cm)4648505254
Hihan pituus4646474849
Rinnan ympärys96100102106110
Vyötärönympärys879196100104
Vaatteen pituus7173747680
Olan pituus4445454646
Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »

Tukholmalainen merkki Tiger of Sweden perustettiin vuonna 1903 ja tarkoituksena oli tarjota miehille ja naisille vaatteita, jotka kohottaisivat heidän itsetuntoa ja persoonallista tyyliä. Merkille on alusta asti ollut ominaista ylpeä räätälöintiperinne ja tarkka käsityö, jossa on keskitytty leikkauksiin, muotoihin ja materiaaleihin. Merkille tärkeät arvot ovat keskittyneet kulttuuriin, luovuuteen ja käsityöhön. Tiger of Sweden pyrkii kehittymään jatkuvasti niin suunnittelun, laadun kuin henkistenkin arvojen kohdalla.

70% Villa, 25% Polyamidi, 5% Ka?mir
Vuori: 100% Viskoosi
Vesipesu kielletty Vesipesu kielletty
Valkaisu kielletty. Valkaisu kielletty.
Rumpukuivaus kielletty. Rumpukuivaus kielletty.
Silitys enintään 150°C. Silitys enintään 150°C.
Erittäin hellävarainen kemiallinen pesu tetrakloorieteenillä. Erittäin hellävarainen kemiallinen pesu tetrakloorieteenillä.
Halkio: Kaksinkertainen
Hihansuu: Koristenapit
Istuvuus: Kapea
Valmistusmaa: Romania
Väri: Harmaa
Valmistajan nro: T67533001
Valmistajan väri nro: M04
Tuotearvostelut (0 kpl)
Kirjoita arvostelu »
Kiitos palautteestasi!
Ota yhteyttä suomenkieliseen asiakaspalveluun

Yleisimmät kysymykset
Lue vastaukset tavallisimpiin kysymyksiin täältä.

Sähköposti: info@careofcarl.fi
Vastaamme viesteihin arkisin 24 tunnin kuluessa.

Puhelin: 09 4259 9724
Arkisin klo 9.00 - 17.00.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Finland »