Kirjaudu sisään

Tiger of Sweden Tavin Draw String Trousers Navy
Tiger of Sweden Tavin Draw String Trousers Navy
Tiger of Sweden Tavin Draw String Trousers Navy
Tiger of Sweden Tavin Draw String Trousers Navy
Tiger of Sweden Tavin Draw String Trousers Navy
Tiger of Sweden Tavin Draw String Trousers Navy
Katso tuotteet
Tiger of Sweden Tavin Draw String Trousers Navy ryhmässä Vaatteet / Housut / Kurenauhahousut @ Care of Carl (16424011r)

Tavin Draw String Trousers Navy

Housut merkiltä Tiger of Sweden. Kansainvälinen merkki, joka valmistaa vaatteita skandinaaviseen tyyliin. Vaatteista heijastuu niin jatkuva tuotekehitys kuin käsityötaidon perinteen.

Tuote on valitettavasti loppuunmyyty.

Katso meidän samankaltaisten tuotteiden valikoima.
Koko: 
Määrä: 
  • Tuotetietoa
  • Tiger of Sweden
  • Pesuohjeet ja muut tiedot
  • Anna arviosi (0 kpl)
  • Ota meihin yhteyttä
Tuotekuvaus

• Housut on valmistettu harjatusta villan ja polyamidin sekoitteesta.
• Resori ja kiristysnyöri vyötäröllä.
• Vetoketjusepalus. Nappi ja hakanen vyötärökaitaleessa.
• Kaksi etutaskua sekä kaksi istutettua takataskua.

Istuvuus
• Kapea lahkeensuu. 34cm koossa 48. 
• Normaali mitoitus, suosittelemme että valitset saman koon kuin tavallisesti.

• Kuvan malli on 188 cm pitkä, painaa 78 kg ja käyttää kokoa 48.
Tuotenumero
16424011r
Tuotteen koot

Mitta (cm)4648505254
Vyötärönympärys7882848894
Sisälahje8080818181
Reidenympärys5862626466
Polvenympärys4646484950
Lahkeensuu3636373839
Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »

Tukholmalainen merkki Tiger of Sweden perustettiin vuonna 1903 ja tarkoituksena oli tarjota miehille ja naisille vaatteita, jotka kohottaisivat heidän itsetuntoa ja persoonallista tyyliä. Merkille on alusta asti ollut ominaista ylpeä räätälöintiperinne ja tarkka käsityö, jossa on keskitytty leikkauksiin, muotoihin ja materiaaleihin. Merkille tärkeät arvot ovat keskittyneet kulttuuriin, luovuuteen ja käsityöhön. Tiger of Sweden pyrkii kehittymään jatkuvasti niin suunnittelun, laadun kuin henkistenkin arvojen kohdalla.

56% Villa, 44% Polyamidi
Vesipesu kielletty
Valkaisu kielletty.
Rumpukuivaus kielletty.
Silitys enintään 150°C.
Kemiallinen pesu tetrakloorieteenillä.
Alennusprosentti: 70%
Valmistusmaa: Romania
Väri: Sininen
Valmistajan nro: T67554002
Valmistajan väri nro: 284
Tuotearvostelut (0 kpl)
Kirjoita arvostelu »
Kiitos palautteestasi!
Ota yhteyttä suomenkieliseen asiakaspalveluun

Yleisimmät kysymykset
Lue vastaukset tavallisimpiin kysymyksiin täältä.

Sähköposti: info@careofcarl.fi
Vastaamme viesteihin arkisin 24 tunnin kuluessa.

Puhelin: 09 4259 9724
Arkisin klo 9.00 - 17.00.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Finland »