Kirjaudu sisään

Tiger of Sweden Todd Trousers Blue
Tiger of Sweden Todd Trousers Blue
Tiger of Sweden Todd Trousers Blue
Tiger of Sweden Todd Trousers Blue
Tiger of Sweden Todd Trousers Blue
Tiger of Sweden Todd Trousers Blue
Tiger of Sweden Todd Trousers Blue
Katso tuotteet
Tiger of Sweden Todd Trousers Blue ryhmässä Vaatteet / Housut / Suorat housut @ Care of Carl (15746811r)

Todd Trousers Blue

Tyylikkäät Tiger of Swedenin joustavat villakangashousut. Näissä kapealahkeisissa suorissahousuissa tyylikkäät prässätyt lahkeet.

Kampanja
Antal
0
Kampanjan alku
Kampanja päättyy
Ilmainen toimitus & palautus
Koko: 
Määrä: 

  • Tuotetietoa
  • Tiger of Sweden
  • Pesuohjeet ja muut tiedot
  • Anna arviosi (0 kpl)
  • Ota meihin yhteyttä
Tuotekuvaus

• Vetoketjusepalus.
• Vyötäröllä hakanen, sekä nappi.

• Kaksi etutaskua.
• Kaksi takataskua.

Istuvuus
• Kapea malli.
• Alaspäin kapenevat lahkeet. Lahkeensuu 35 cm koossa 48.
• Normaali mitoitus. Suosittelemme, että valitset saman koon kuin tavallisesti.

• Kuvan malli on 185 cm pitkä, painaa 78 kg ja käyttää kokoa 48.
Mitä on tehtävissä, jos housut istuvat hyvin, mutta eivät kuitenkaan täydellisesti? Kerromme Carl Magazinessa parista helposta korjauksesta, joiden avulla räätäli voi tehdä housuista lähes mittatilaustyönä tehtyjen veroiset.
Tuotenumero
15746811r
Tuotteen koot

Mitta (cm)444648505254
Vyötärönympärys788286889298
Sisälahje797981818181
Reidenympärys575862646668
Polvenympärys404143444546
Lahkeensuu353535363636
Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »

Tukholmalainen merkki Tiger of Sweden perustettiin vuonna 1903 ja tarkoituksena oli tarjota miehille ja naisille vaatteita, jotka kohottaisivat heidän itsetuntoa ja persoonallista tyyliä. Merkille on alusta asti ollut ominaista ylpeä räätälöintiperinne ja tarkka käsityö, jossa on keskitytty leikkauksiin, muotoihin ja materiaaleihin. Merkille tärkeät arvot ovat keskittyneet kulttuuriin, luovuuteen ja käsityöhön. Tiger of Sweden pyrkii kehittymään jatkuvasti niin suunnittelun, laadun kuin henkistenkin arvojen kohdalla.

Kangas: 53% Polyesteri, 44% Villa, 3% Elastaani
Vuori: 65% Polyesteri, 35% Puuvilla
Vesipesu kielletty
Valkaisu kielletty.
Rumpukuivaus kielletty.
Silitys enintään 150°C.
Kemiallinen pesu tetrakloorieteenillä.
Istuvuus: Kapea
Valmistusmaa: Albania
Väri: Sininen
Valmistajan nro: T67135004
Valmistajan väri nro: 25D
Tuotearvostelut (0 kpl)
Kirjoita arvostelu »
Kiitos palautteestasi!
Ota yhteyttä suomenkieliseen asiakaspalveluun

Yleisimmät kysymykset
Lue vastaukset tavallisimpiin kysymyksiin täältä.

Sähköposti: info@careofcarl.fi
Vastaamme viesteihin arkisin 24 tunnin kuluessa.

Puhelin: 09 4259 9724
Arkisin klo 9.00 - 17.00.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.

Sweden

Norway

Denmark

Finland
Save my choice
Continue to Finland »