Kirjaudu sisään

Tiger of Sweden Tordon Travel Trousers Blue
Tiger of Sweden Tordon Travel Trousers Blue
Tiger of Sweden Tordon Travel Trousers Blue
Tiger of Sweden Tordon Travel Trousers Blue
Tiger of Sweden Tordon Travel Trousers Blue
Tiger of Sweden Tordon Travel Trousers Blue
Tiger of Sweden Tordon Travel Trousers Blue
Katso tuotteet
Tiger of Sweden Tordon Travel Trousers Blue ryhmässä Vaatteet / Housut / Suorat housut @ Care of Carl (15711411r)

Tordon Travel Trousers Blue

Kapenevan malliset irtohousut merkiltä Tiger of Sweden. Valmistettu pehmeästä villan ja keinokuitujen sekoitteesta, joka ei ryppyynny helposti.

Tuote on valitettavasti loppuunmyyty.

Katso meidän samankaltaisten tuotteiden valikoima.
Koko: 
Määrä: 
  • Tuotetietoa
  • Tiger of Sweden
  • Pesuohjeet ja muut tiedot
  • Anna arviosi (0 kpl)
  • Ota meihin yhteyttä
Tuotekuvaus

• Vetoketjusepalus ja hakaskiinnitys vyötärökaitaleessa.
• Kaksi vinoa etutaskua.
• Kaksi istutettua takataskua.

Istuvuus
• Normaali mitoitus. Suosittelemme, että valitset saman koon kuin tavallisesti.
• Kuvan malli on 188 cm pitkä, painaa 80 kg ja käyttää kokoa 48.
Mitä on tehtävissä, jos housut istuvat hyvin, mutta eivät kuitenkaan täydellisesti? Kerromme Carl Magazinessa parista helposta korjauksesta, joiden avulla räätäli voi tehdä housuista lähes mittatilaustyönä tehtyjen veroiset.
Tuotenumero
15711411r
Tuotteen koot

Mitta (cm)4648505254
Vyötärönympärys8286889298
Sisälahje7779818181
Reidenympärys5860646668
Polvenympärys4142444546
Lahkeensuu3535363636
Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »

Tukholmalainen merkki Tiger of Sweden perustettiin vuonna 1903 ja tarkoituksena oli tarjota miehille ja naisille vaatteita, jotka kohottaisivat heidän itsetuntoa ja persoonallista tyyliä. Merkille on alusta asti ollut ominaista ylpeä räätälöintiperinne ja tarkka käsityö, jossa on keskitytty leikkauksiin, muotoihin ja materiaaleihin. Merkille tärkeät arvot ovat keskittyneet kulttuuriin, luovuuteen ja käsityöhön. Tiger of Sweden pyrkii kehittymään jatkuvasti niin suunnittelun, laadun kuin henkistenkin arvojen kohdalla.

Päällikangas: 54% Polyesteri, 44% Villa, 2% Elastaani
Vuori: 65% Polyesteri, 35% Puuvilla
Vesipesu kielletty
Valkaisu kielletty.
Rumpukuivaus kielletty.
Silitys enintään 100°C.
Kemiallinen pesu tetrakloorieteenillä.
Istuvuus: Kapeneva
Valmistusmaa: Romania
Väri: Sininen
Valmistajan nro: T66501001
Valmistajan väri nro: 208
Tuotearvostelut (0 kpl)
Kirjoita arvostelu »
Kiitos palautteestasi!
Ota yhteyttä suomenkieliseen asiakaspalveluun

Yleisimmät kysymykset
Lue vastaukset tavallisimpiin kysymyksiin täältä.

Sähköposti: info@careofcarl.fi
Vastaamme viesteihin arkisin 24 tunnin kuluessa.

Puhelin: 09 4259 9724
Arkisin klo 9.00 - 17.00.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.

Sweden

Norway

Denmark

Finland
Save my choice
Continue to Finland »