Kirjaudu sisään

✓ILMAINEN TOIMITUS & PALAUTUS  ✓TOIMITUS 2-5 PV
Katso tuotteet
Anderson's Bridle Stiched 3,5 cm Leather Belt Tan ryhmässä Asusteet / Vyöt / Sileät vyöt @ Care of Carl (19926811r)

Bridle Stiched 3,5 cm Leather Belt Tan

Tarjous on voimassa niin kauan kuin tuotteita riittää.

Nahkavyö merkiltä Anderson's. Valmistettu vasikannahasta Parmassa, Italiassa. Vyössä on hopeanvärinen messinkisolki ja yksityiskohtana tehostesaumat.

Kampanja
Antal
0
Kampanjan alku
Kampanja päättyy
Ilmainen toimitus & palautus
Koko: 
Määrä: 
  • Tuotetietoa
  • Anderson's
  • Pesuohjeet ja muut tiedot
  • Anna arviosi (0 kpl)
  • Ota meihin yhteyttä
Tuotekuvaus

• Solki hopeanväristä messinkiä.
• Leveys 3,5 cm.
Oletko epävarma siitä, millainen vyö sopii parhaiten asuusi? Lue oppaamme vyön valintaan.
Tuotenumero
19926811r
Tuotteen koot

Mitta (cm)859095100105
Pituus kireimmillään84899499104
Pituus väljimmillään9499104109114
Vyön pituus100105110115120
Leveys3,53,53,53,53,5
Soljen pituus4,54,54,54,54,5
Soljen leveys44444
Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »

1966 Parmassa, Italiassa Carlo Valenti perusti perheyrityksen, joka sai nimekseen Anderson's. Vaatemerkki ja yritys, joka on maailmanlaajuisesti tullut tunnetuksi eksklusiivisista ja korkealuokkaisista vöistään. Jokainen vyö on valmistettu käsityönä parhaista materiaaleista yrityksen omalla tehtaalla Parmassa.

Tuotearvostelut (0 kpl)
Kirjoita arvostelu »
Kiitos palautteestasi!
Ota yhteyttä suomenkieliseen asiakaspalveluun

Yleisimmät kysymykset
Lue vastaukset tavallisimpiin kysymyksiin täältä.

Sähköposti: info@careofcarl.fi
Vastaamme viesteihin arkisin 24 tunnin kuluessa.

Puhelin: 09 4259 9724
Arkisin klo 9.00 - 17.00.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Finland »