Kirjaudu sisään

Katso tuotteet
Anderson's Calf Suede 3,5 cm Belt Dark Brown ryhmässä Asusteet / Vyöt / Sileät vyöt @ Care of Carl (13782511r)

Calf Suede 3,5 cm Belt Dark Brown

Mokkavyö merkiltä Anderson's. Valmistettu Parmassa, Italiassa pehmeästä vasikannahasta, jossa on mattapinta. Hopeanvärinen messinkisolki.
Kampanja
Antal
0
Kampanjan alku
Kampanja päättyy
Koko: 
Määrä: 
  • Tuotetietoa
  • Anderson's
  • Pesuohjeet ja muut tiedot
  • Anna arviosi (0 kpl)
  • Ota meihin yhteyttä
Tuotekuvaus

• Valmistettu Parmassa, Italiassa. 
• Vasikannahkaa.
• Leveys 3,5 cm.
Oletko epävarma siitä, millainen vyö sopii parhaiten asuusi? Lue oppaamme vyön valintaan.
Tuotenumero
13782511r
Tuotteen koot

Mitta (cm)859095100105
Pituus kireimmillään84899499104
Pituus väljimmillään9499104109114
Vyön pituus100105110115120
Leveys3,53,53,53,53,5
Soljen pituus4,54,54,54,54,5
Soljen leveys44444
Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »

1966 Parmassa, Italiassa Carlo Valenti perusti perheyrityksen, joka sai nimekseen Anderson's. Vaatemerkki ja yritys, joka on maailmanlaajuisesti tullut tunnetuksi eksklusiivisista ja korkealuokkaisista vöistään. Jokainen vyö on valmistettu käsityönä parhaista materiaaleista yrityksen omalla tehtaalla Parmassa.

100% Nahka
Valmistusmaa: Italia
Väri: Ruskea
Valmistajan nro: A1404 PL11 SUEDE SHINY SILVER
Valmistajan väri nro: M9
Tuotearvostelut (0 kpl)
Kirjoita arvostelu »
Kiitos palautteestasi!
Ota yhteyttä suomenkieliseen asiakaspalveluun

Yleisimmät kysymykset
Lue vastaukset tavallisimpiin kysymyksiin täältä.

Sähköposti: info@careofcarl.fi
Vastaamme viesteihin arkisin 24 tunnin kuluessa.

Puhelin: 09 4259 9724
Arkisin klo 9.00 - 17.00.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Finland »