Silk Grenadine Handrolled 8 cm Tie Wine Red
Silk Grenadine Handrolled 8 cm Tie Wine Red
Grenadiini-solmio brittiläiseltä merkiltä Drake's. Käsinommeltu solmio on valmistettu tiukkaan kehrätystä silkkilangasta. Käsinommeltu rullapäärme.
- Tuotetietoa
- Drake's
- Pesuohjeet ja muut tiedot
- Tuotearvostelut
- Ota meihin yhteyttä
• Drake's valmistaa omissa tehtaissaan Lontoossa ja Somersetissä laadukkaita kauluspaitoja ja asusteita. Drake's valitsee materiaalinsa maailman parhailta rakaa-aineiden tuottajilta saadakseen tuotteisiinsa tinkimätöntä laatua.
• Kangas on kudottu 1928 vuodelta olevilla kangaspuilla perinteisellä tavalla.
• Käsinommeltu rullapäärme.
• Leveys 8 cm.
14096510
Mitta (cm) | |
Pituus | 147 |
Leveys | 8 |
Englantilaisesta Drake's merkistä on tullut sen korkealuokkaisten solmioiden ja kaulahuivien ansiosta ainoa ja oikea eksklusiivisten asusteiden valmistaja. Aina merkin perustamisesta asti 1977 on merkki onnistunut saamaan omistautuneen asiakaskunnan, joka arvostaa merkin vankkumatonta laatua ja kekseliäitä kuviointeja. Heidän omilla tehtailla Lontoossa ja Somersetissä valmistuvat merkin patentoidut kauluspaidat ja korkealuokkaiset asusteet, joiden materiaalit on hankittu maailman parhaista kutomoista.
Yleisimmät kysymykset
Lue vastaukset tavallisimpiin kysymyksiin täältä.
Sähköposti: info@careofcarl.fi
Vastaamme viesteihin arkisin 24 tunnin kuluessa.
Puhelin: 09 4259 9724
Arkisin klo 9.00 - 17.00.