SINULLA ON MAHDOLLISUUS PALAUTTAA JA VAIHTAA JOULULAHJOJA 30.12.2022 SAAKKA.

Classic Wool Twill Suit Charcoal

Löytyy myös seuraavissa väreissä
Harmaa Sininen
UK36 - EU46 UK38 - EU48
849,90€
Varastossa, 2-5 arkipäivää
Ilmainen toimitus ja palautus
Sinulla on mahdollisuus palauttaa ja vaihtaa joululahjoja 30.12.2022 saakka
Tuotetietoa

Puku amerikkalaiselta merkiltä Polo Ralph Lauren. Valmistettu sileästä villakankaasta, jossa hieman kiiltoa. Housuissa on sivuilla napit vyötärökaitaleen säätämiseksi.

  • Tuotekuvaus

      Puvuntakki
      • Täysvuorattu.
      • Kaksi kannellista etutaskua ja yksi rintatasku.
      • Kolme istutettua povitaskua.
      • Neljä nappia ja koristenapinlävet hihansuissa.
      • Yksityiskohtana ompeleet edessä.

      Housut
      • Kaksi etutaskua ja kolikkotasku.
      Kaksi istutettua takataskua.
      • Vetoketjusepalus sekä hakanen ja nappi vyötärökaitaleessa.
      Side-adjusters vyötärökaitaleen säätämiseksi.
      • Prässit.
      • Huolittelemattomat lahkeensuut. Tarkoitettu lyhennettäväksi räätälin luona oikean pituisiksi.

      Istuvuus
      • Kapea malli.
      • Normaali mitoitus. Suosittelemme että valitset saman koon kuin tavallisesti.

      • Kuvan malli on 189 cm pitkä, painaa 76 kg ja käyttää kokoa UK38 - EU48.
      Tuotenumero 22771111
  • tuotteen koot
      Mitta (cm)46485054
      Hihan pituus45454545
      Rinnan ympärys96102106118
      Vyötärön ympärys869298108
      Vaatteen pituus75767677
      Olan pituus44454749
      Vyötärön ympärys76828896
      Sisälahje95979797
      Reidenympärys58626468
      Polvenympärys42444648
      Lahkeensuu35363637
      Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »
  • Pesuohjeet ja muut tiedot
    • Polo Ralph Lauren
        Polo Ralph Lauren

        Mikä alkoi vuonna 1967 solmiomallistona on tänä päivänä kokonainen lifestyle-brändi. Polo Ralph Lauren toimii merkin Ralph Lauren kulmakivenä. Mallistossa yhdistyy ajaton ja rento Amerikan itärannikon tyyli ja englantilainen klassinen miesten pukeutuminen. Merkin hallitseva preppy-tyyli kulminoituu merkin tunnukseen, mikä esittää hevospoolonpelaajaa. Polo Ralph Lauren tunnus tunnetaankin maailmanlaajuisesti ja merkki toimii tänä päivänä symbolina aidoille ja perinteitä kunnioittaville vaatteille. Mallistosta löytyy muun muassa klassisia poolopaitoja ja palmikkoneuleita rennolle, mutta tyylikkäälle pukeutujalle.

    • Tuotearvostelut
    Lisää merkiltä Polo Ralph Lauren Polo Ralph Lauren

    Mikä alkoi vuonna 1967 solmiomallistona on tänä päivänä kokonainen lifestyle-brändi. Polo Ralph Lauren toimii merkin Ralph Lauren kulmakivenä. Mallistossa yhdistyy ajaton ja rento Amerikan itärannikon tyyli ja englantilainen klassinen miesten pukeutuminen. Merkin hallitseva preppy-tyyli kulminoituu merkin tunnukseen, mikä esittää hevospoolonpelaajaa. Polo Ralph Lauren tunnus tunnetaankin maailmanlaajuisesti ja merkki toimii tänä päivänä symbolina aidoille ja perinteitä kunnioittaville vaatteille. Mallistosta löytyy muun muassa klassisia poolopaitoja ja palmikkoneuleita rennolle, mutta tyylikkäälle pukeutujalle.

    Haluat jatkaa siitä, missä olit?
    Ei, haluan aloittaa alusta
    Kyllä, haluan jatkaa
    4.64/5 761 Tuotearvostelua

    Hyvä ja nopea toimitus. Valitettavasti tuotteen väri poikkesi varsin paljon kuvasta, miksi jouduin palauttamaan tuotteen. Olen tilannut paljon tavaraa ja voin suositella. 

    Mika N

    2022-11-30

    Ostaja

    2022-11-20

    Nopea toimitus, laatutavaraa.

    jukka s

    2022-11-30

    Ostaja

    2022-11-20

    Kiitettävä

    Kari P

    2022-11-28

    Ostaja

    2022-11-18

    Selkeät nettisivut, hyvä hakutoiminto, hyvä valikoima maksutapoja, nopea toimitus. 

    Tanja S

    2022-11-09

    Ostaja

    2022-10-28

    Lippis on hieman liian pieni, vaikka on ”one size”!

    Sauli V

    2022-11-03

    Ostaja

    2022-10-22

    Nopea toimitus. Hyvä tuote.

    Petri L

    2022-10-31

    Ostaja

    2022-10-20

    Tosi sujuva kauppa. Tilaus tuli nostopisteeseen kahdessa päivässä. 

    Nicola U

    2022-10-26

    Ostaja

    2022-10-17

    Nopea toimitus. 

    Aki M

    2022-10-26

    Ostaja

    2022-10-16

    Erinomaine nopea toimitus

    jarmo n

    2022-10-26

    Ostaja

    2022-10-17

    Nopea toimitus. Laatutuotteet ja asiakaspalvelu todella loistava.   Olen ollut todella tyytyväinen.

    Timo P

    2022-10-26

    Ostaja

    2022-10-08

    Aivan liian pienen mallisia

    Billy H

    2022-10-25

    Ostaja

    2022-10-12

    Kaikki toimi mainiosti

    Eeli Y

    2022-10-20

    Ostaja

    2022-10-09

    Hyvää laatua nopeasti toimitettuna

    Vesa R

    2022-10-18

    Ostaja

    2022-10-04

    Vaatteiden ostaminen CC:ltä on hyvän valikoiman ansiosta houkuttelevaa. Toivoisin vielä lisää huomiota vaatteiden oikeisiin mittoihin. Äsken tilasin kaksi saman kokoista saman brändin paitaa Toinen oli sopiva, toinen numeroa liian pieni.

    Raimo K

    2022-10-17

    Ostaja

    2022-10-04

    Tuotteet tuli nopeasti ja olivat laadukkaita!

    Tapio E

    2022-10-13

    Ostaja

    2022-10-04

    Nopea toimitus ja tuotteet niitä mitä pitikin.

    Raimo K

    2022-10-13

    Ostaja

    2022-10-04

    Erittäin nopea toimitus!

    Arttu H

    2022-10-13

    Ostaja

    2022-10-04

    My husband like it, 2nd time purchase. 

    Jing Z

    2022-10-12

    Ostaja

    2022-09-30

    Olin aikaisemmin hankkinut takin johon huomasin olevan mahdollista saada irrallinen vuoritakki jonka löysin helposti sivustolta. Tilaus oli helppo jatoimitus nopea.

    Mats E

    2022-10-10

    Ostaja

    2022-09-29

    tilaaminen oli tosi helppoa, ja toimitus nopeaa

    Katri V

    2022-10-03

    Ostaja

    2022-09-22

    Nopea toimitus, laadukas valikoima!

    Juha K

    2022-10-03

    Ostaja

    2022-09-22

    Toimitus kiitettävä.Palvelu hyvää.

    Antero R

    2022-09-28

    Ostaja

    2022-09-19

    Paketti tuli nopeasti,ja sain varattua takin ,tuli kuin uusi 

    Jari V

    2022-09-22

    Ostaja

    2022-09-10

    Nopea toimitus, tilaus ja seuranta helppoa. Takki pakkauspussissa oli reikiä .

    Mari L

    2022-09-22

    Ostaja

    2022-09-12

    Nopea toimitus.Tilatut tuotteet juuri mitä pitikin olla

    Jouko k

    2022-09-22

    Ostaja

    2022-09-09

    Nopea toimitus!

    Satu H

    2022-09-21

    Ostaja

    2022-09-09

    Hyvä valikoima ja nopea toimitus!

    Simo P

    2022-09-20

    Ostaja

    2022-09-08

    ????todella hyvät sukat ja nopea toimitus, tilaan toistenkin 

    Pekka P

    2022-09-14

    Ostaja

    2022-08-31

    Hyvä valikoima, toimitus ajallaan kotiovelle. Suosittelen!

    Joonas J

    2022-09-14

    Ostaja

    2022-09-03

    Laadukas valikoima ja nopea toimitus.

    Kaj A

    2022-09-14

    Ostaja

    2022-08-30

    Welcome!
    Do you want to continue to CareOfCare.fi?
    Delivery to Finland and Åland only.
    Otherwise choose another country:
    Save my choice
    Continue to Suomi »