Kirjaudu sisään

Katso tuotteet
Polo Ralph Lauren Pyjama Set Mini Gingham Blue ryhmässä Vaatteet / Yöpuvut ja kylpytakit / Yöpuvut / Yöpuvut @ Care of Carl (10891911r)

Pyjama Set Mini Gingham Blue

Klassinen yöasu merkiltä Polo Ralph Lauren. Valmistettu ohuesta ja pehmeästä puuvillalaadusta. Täydellinen pitkiin viikonloppuaamuihin.
Kampanja
Antal
0
Kampanjan alku
Kampanja päättyy
Ilmainen toimitus & palautus
Koko: 
Määrä: 
  • Tuotetietoa
  • Polo Ralph Lauren
  • Pesuohjeet ja muut tiedot
  • Anna arviosi (0 kpl)
  • Ota meihin yhteyttä
Tuotekuvaus

• Paita suljetaan viidellä napilla.
• Rintatasku, missä brodeerattu merkki.
• Housuissa on joustava vyötärö.
• Kaksi sivutaskua.
• Nappisepalus.
• Brodeerattu merkki vasemmassa lahkeessa.

Istuvuus
• Normaali mitoitus. Suosittelemme, että valitset saman koon kuin tavallisesti.
• Kuvan malli on 185 cm pitkä, painaa 78 kg ja käyttää kokoa M.
Tuotenumero
10891911r
Tuotteen koot

Mitta (cm)SMLXLXXL
Hihan pituus8789929394
Rinnan ympärys116123129136138
Vyötärönympärys110118128132134
Vaatteen pituus7779797979
Vyötärönympärys7378828590
Sisälahje7575757574
Reidenympärys6364677071
Polvenympärys4950545662
Lahkeensuu4143454755
Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »

Mikä alkoi vuonna 1967 solmiomallistona on tänä päivänä kokonainen lifestyle-brändi. Polo Ralph Lauren toimii merkin Ralph Lauren kulmakivenä. Mallistossa yhdistyy ajaton ja rento Amerikan itärannikon tyyli ja englantilainen klassinen miesten pukeutuminen. Merkin hallitseva preppy-tyyli kulminoituu merkin tunnukseen, mikä esittää hevospoolonpelaajaa. Polo Ralph Lauren tunnus tunnetaankin maailmanlaajuisesti ja merkki toimii tänä päivänä symbolina aidoille ja perinteitä kunnioittaville vaatteille. Mallistosta löytyy muun muassa klassisia poolopaitoja ja palmikkoneuleita rennolle, mutta tyylikkäälle pukeutujalle.

100% Puuvilla
40 asteen vesipesu. 40 asteen vesipesu.
Vain happivalkaisu sallittu. Vain happivalkaisu sallittu.
Normaali rumpukuivaus. Normaali rumpukuivaus.
Silitys enintään 150°C. Silitys enintään 150°C.
Kemiallinen pesu tetrakloorieteenillä. Kemiallinen pesu tetrakloorieteenillä.
Valmistusmaa: Kiina
Väri: Sininen
Valmistajan nro: 256-U11PL CCMGI
Valmistajan väri nro: T4LBG
Tuotearvostelut (0 kpl)
Kirjoita arvostelu »
Kiitos palautteestasi!
Ota yhteyttä suomenkieliseen asiakaspalveluun

Yleisimmät kysymykset
Lue vastaukset tavallisimpiin kysymyksiin täältä.

Sähköposti: info@careofcarl.fi
Vastaamme viesteihin arkisin 24 tunnin kuluessa.

Puhelin: 09 4259 9724
Arkisin klo 9.00 - 17.00.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Finland »