Kirjaudu sisään

Katso tuotteet
Tiger of Sweden Helmi Leather 3,5 cm Belt Black ryhmässä Asusteet / Vyöt / Sileät vyöt @ Care of Carl (13491911r)

Helmi Leather 3,5 cm Belt Black

Nahkavyö merkiltä Tiger of Sweden. Valmistettu Italiassa klassisen tyylisestä nahasta. Kiilloitettu metallisolki.
Kampanja
Antal
0
Kampanjan alku
Kampanja päättyy
Koko: 
Määrä: 
  • Tuotetietoa
  • Tiger of Sweden
  • Pesuohjeet ja muut tiedot
  • Anna arviosi (0 kpl)
  • Ota meihin yhteyttä
Tuotekuvaus

• Leveys 3,5 cm.
• Metallisolki.
Oletko epävarma siitä, millainen vyö sopii parhaiten asuusi? Lue oppaamme vyön valintaan.
Tuotenumero
13491911r
Tuotteen koot

Mitta (cm)859095105
Pituus kireimmillään879297107
Pituus väljimmillään97102107117
Vyön pituus102107112122
Leveys3,53,53,53,5
Soljen pituus5,55,55,55,5
Soljen leveys4444
Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »

Tukholmalainen merkki Tiger of Sweden perustettiin vuonna 1903 ja tarkoituksena oli tarjota miehille ja naisille vaatteita, jotka kohottaisivat heidän itsetuntoa ja persoonallista tyyliä. Merkille on alusta asti ollut ominaista ylpeä räätälöintiperinne ja tarkka käsityö, jossa on keskitytty leikkauksiin, muotoihin ja materiaaleihin. Merkille tärkeät arvot ovat keskittyneet kulttuuriin, luovuuteen ja käsityöhön. Tiger of Sweden pyrkii kehittymään jatkuvasti niin suunnittelun, laadun kuin henkistenkin arvojen kohdalla.

100% Nahka
Valmistusmaa: Italia
Väri: Musta
Valmistajan nro: U49055040Z
Valmistajan väri nro: 050
Tuotearvostelut (0 kpl)
Kirjoita arvostelu »
Kiitos palautteestasi!
Ota yhteyttä suomenkieliseen asiakaspalveluun

Yleisimmät kysymykset
Lue vastaukset tavallisimpiin kysymyksiin täältä.

Sähköposti: info@careofcarl.fi
Vastaamme viesteihin arkisin 24 tunnin kuluessa.

Puhelin: 09 4259 9724
Arkisin klo 9.00 - 17.00.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Finland »