Kirjaudu sisään

Katso tuotteet
BOSS Novid/Ben Peak Lapel Stretch Wool Suit Napoli Blue ryhmässä Vaatteet / Puvut / Kaksiosaiset puvut @ Care of Carl (16953911r)

Novid/Ben Peak Lapel Stretch Wool Suit Napoli Blue

Kaksinappinen villakangaspuku terävillä kauluskäänteillä merkiltä BOSS. Valmistettu italialaisen Guabello kutomon signeeratusta super 120's villakankaasta.
Kampanja
Antal
0
Kampanjan alku
Kampanja päättyy
Ilmainen toimitus & palautus
Koko: 
Määrä: 

  • Tuotetietoa
  • BOSS
  • Pesuohjeet ja muut tiedot
  • Anna arviosi (0 kpl)
  • Ota meihin yhteyttä
Tuotekuvaus

• Täysin vuorattu pikkutakki, missä on kaksi etutaskua, rintatasku ja kolme istutettua sisätaskua.
• Helmiäisnapit.

• Neljä koristenappia hihansuilla.
• Housuissa on vetoketjusepalus ja hakanen vyötäröllä.
• Kaksi etutaskua ja kaksi napillista takataskua.
• Prässätyt lahkeen.

Istuvuus
• Slim fit, kapea malli.
• Kapenevat lahkeet. Lahkeensuu 37 cm koossa 50.
• Normaali mitoitus. Suosittelemme, että valitset saman koon kuin tavallisesti.
• Kuvan malli on 186 cm pitkä, painaa 78 kg ja käyttää kokoa 48.
Kaipaatko apua puvun ostamiseen? Lue oppaamme puvun hankintaan Carl Magazinesta.
Tuotenumero
16953911r
Tuotteen koot

Mitta (cm)4648505254
Hihan pituus4446464747
Rinnan ympärys98101106110112
Vyötärönympärys88929698102
Vaatteen pituus7274757676
Olan pituus4243454647
Sisälahje84869094100
Reidenympärys8182838485
Polvenympärys6060626368
Lahkeensuu4345474850
3536373840
Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »

Eräänlaisena Hugo Boss merkin perustana toimii merkin BOSS-mallisto. Malliston vaatteet ovat ajan hengen mukaisia, sekä hienostuneita ja ne on suunniteltu tyylikkäälle miehelle. Merkiltä löytyy kaikki mitä uraa luova mies voi tarvita. Pukeuduitpa sitten juhlaillallista tai rennompaan illanviettoa varten.

100% Uusi villa
Vuori: 64% Viskoosi, 36% Polyesteri
Taskun vuori: 100% Puuvilla
Vesipesu kielletty
Valkaisu kielletty.
Rumpukuivaus kielletty.
Silitys enintään 150°C.
Erittäin hellävarainen kemiallinen pesu tetrakloorieteenillä.
Halkio: Kaksinkertainen
Hihansuu: Koristenapit
Istuvuus: Kapea
Valmistusmaa: Bulgaria
Väri: Sininen
Valmistajan nro: 50427067
Valmistajan väri nro: 426
Tuotearvostelut (0 kpl)
Kirjoita arvostelu »
Kiitos palautteestasi!
Ota yhteyttä suomenkieliseen asiakaspalveluun

Yleisimmät kysymykset
Lue vastaukset tavallisimpiin kysymyksiin täältä.

Sähköposti: info@careofcarl.fi
Vastaamme viesteihin arkisin 24 tunnin kuluessa.

Puhelin: 09 4259 9724
Arkisin klo 9.00 - 17.00.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Finland »