Kirjaudu sisään

Katso tuotteet
Emporio Armani Knitted Blazer Navy ryhmässä Vaatteet / Pikkutakit / Neulotut pikkutakit @ Care of Carl (16879511r)

Knitted Blazer Navy

Kuvioneulottu pikkutakki merkiltä Emporio Armani. Rento ja sulavalinjainen pikkutakki. Se sopii hyvin vaihtoehdoksi perinteiselle pikkutakille.

Kampanja
Antal
0
Kampanjan alku
Kampanja päättyy
Koko: 
Määrä: 
  • Tuotetietoa
  • Emporio Armani
  • Pesuohjeet ja muut tiedot
  • Anna arviosi (0 kpl)
  • Ota meihin yhteyttä
Tuotekuvaus

• Rakenteeton ja vuoriton malli, joka laskeutuu hyvin.
• Kaksinappinen.
• Kaksi istutettua etutaskua.
• Suorat hihansuut.

Istuvuus
• Normaali mitoitus. Suosittelemme, että valitset saman koon kuin tavallisesti.
• Kuvan malli on 186 cm pitkä, painaa 78 kg ja käyttää kokoa 48.
Haluatko pitää pikkutakkisi uudenveroisena mahdollisimman pitkään? Lue meidän Kuusi vinkkiä pikkutakin huoltoon.
Tuotenumero
16879511r
Tuotteen koot

Mitta (cm)46485052
Hihan pituus45474848
Rinnan ympärys9498104110
Vyötärönympärys869096100
Vaatteen pituus67696969
Olan pituus42434344
Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »

Italialainen muotitalo Armani perustettiin vuonna 1975 Giorgio Armanin ja Sergio Galettin toimesta, joka oli vaikutusvaltainen ja kokenut toimija muotibisneksessä. Yritys on alusta alkaen keskittynyt luomaan mallistoja, joista välittyy aito italialainen muotoilu. Nykyaikainen ja tyylikäs ilme, sekä laadukkuus sijoittuvat yrityksen arvoasteikon kärkeen. Toteuttaakseen näitä arvoja yritys omistaakin suurimman osan tehtaista, joilla yrityksen tuotteet valmistetaan. Emporio Armani mallisto perustettiin vuonna 1981 Armani merkin alaisuuteen ja se tarjoaa laajan valikoiman vaatteita, kenkiä ja asusteita, joista välittyy nykyaikainen ja urheiluvaatetukseen viittaava suunnittelu. 


80% Puuvilla, 19% Viskoosi, 1% Elastaani
Vesipesu kielletty
Valkaisu kielletty.
Rumpukuivaus kielletty.
Silitys enintään 100°C.
Erittäin hellävarainen kemiallinen pesu tetrakloorieteenillä.
Halkio: Ei ole
Hihansuu: Ei napinläpiä
Istuvuus: Kapea
Valmistusmaa: Portugali
Väri: Sininen
Valmistajan nro: 3H1G6B 1JBAZ
Valmistajan väri nro: 922
Tuotearvostelut (0 kpl)
Kirjoita arvostelu »
Kiitos palautteestasi!
Ota yhteyttä suomenkieliseen asiakaspalveluun

Yleisimmät kysymykset
Lue vastaukset tavallisimpiin kysymyksiin täältä.

Sähköposti: info@careofcarl.fi
Vastaamme viesteihin arkisin 24 tunnin kuluessa.

Puhelin: 09 4259 9724
Arkisin klo 9.00 - 17.00.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Finland »