Kirjaudu sisään

Loake 1880 Henry Leather Belt 3,3 cm Dark Brown
Loake 1880 Henry Leather Belt 3,3 cm Dark Brown
Loake 1880 Henry Leather Belt 3,3 cm Dark Brown
Loake 1880 Henry Leather Belt 3,3 cm Dark Brown
Loake 1880 Henry Leather Belt 3,3 cm Dark Brown
Katso tuotteet
Loake 1880 Henry Leather Belt 3,3 cm Dark Brown ryhmässä Asusteet / Vyöt / Sileät vyöt @ Care of Carl (11631911r)

Henry Leather Belt 3,3 cm Dark Brown

Nahkavyö merkiltä Loake 1880. Vyö on valmistettu Englannissa ja sitä koristaa hopeanvärinen harjattu metallinen solki. Vyön löydät useassa eri värissä, jotka sopivat yhteen merkin kenkävalikoiman kanssa.


Kampanja
Antal
0
Kampanjan alku
Kampanja päättyy
Ilmainen toimitus & palautus
Koko: 
Määrä: 
  • Tuotetietoa
  • Loake 1880
  • Pesuohjeet ja muut tiedot
  • Anna arviosi (0 kpl)
  • Ota meihin yhteyttä
Tuotekuvaus

• Valmistettu Englannissa.
• Leveys 3,3 cm.
Oletko epävarma siitä, millainen vyö sopii parhaiten asuusi? Lue oppaamme vyön valintaan.
Tuotenumero
11631911r
Tuotteen koot

Mitta (cm)859095100
Pituus kireimmillään869196101
Pituus väljimmillään96101106111
Vyön pituus101106111116
Leveys3,33,33,33,3
Soljen pituus5,55,55,55,5
Soljen leveys4,54,54,54,5
Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »

Loake 1880 on Loakes merkin laadukkaampi mallisto, minkä kehittelyssä on keskitytty vielä astetta tarkemmin laadukkaisiin materiaaleihin ja korkealuokkaiseen lopputulokseen, kun merkin perusmallistossa. Mallisto hyödyntää tietotaitoa, jota yritys on pystynyt keräämään yli 100 vuotisen historiansa aikana. Merkki on perustettu Ketteringissä, Englannissa vuonna 1880 veljesten John, Thomas ja William Loaken toimesta. Yritys on valmistanut vuosien kuluessa yli 50 miljoonaa käsin valmistettua kenkäparia.

Yhden kenkäparin valmistukseen kuluu 8 viikkoa ja ne valmistetaan reunospohjaus menetelmällä. Se tarkoittaa sitä, että ritsi, reunos ja pohja kiinnitetään lukko-ompeleilla toisiinsa. Kengät on tietenkin valmistettu markkinoiden parhaista materiaaleista ensiluokkaisia asiantuntemusta hyödyntäen.

100% Nahka
Valmistusmaa: Iso-Britannia
Väri: Ruskea
Valmistajan nro: HENRY
Valmistajan väri nro: DKBRN
Tuotearvostelut (0 kpl)
Kirjoita arvostelu »
Kiitos palautteestasi!
Ota yhteyttä suomenkieliseen asiakaspalveluun

Yleisimmät kysymykset
Lue vastaukset tavallisimpiin kysymyksiin täältä.

Sähköposti: info@careofcarl.fi
Vastaamme viesteihin arkisin 24 tunnin kuluessa.

Puhelin: 09 4259 9724
Arkisin klo 9.00 - 17.00.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Finland »