Ilmainen toimitus ja palautus
60%
Suurenna kuva
Mies | Yöpuvut ja kylpytakit | Polo Ralph Lauren | Cotton Pyjama Set Cruise Navy
Mies | Yöpuvut ja kylpytakit | Polo Ralph Lauren | Cotton Pyjama Set Cruise Navy
Mies | Yöpuvut ja kylpytakit | Polo Ralph Lauren | Cotton Pyjama Set Cruise Navy
Mies | Yöpuvut ja kylpytakit | Polo Ralph Lauren | Cotton Pyjama Set Cruise Navy
Mies | Yöpuvut ja kylpytakit | Polo Ralph Lauren | Cotton Pyjama Set Cruise Navy

Muita vaihtoehtoja?

Cotton Pyjama Set Cruise Navy

S
Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana ennen hinnanalennusta: 189.90€
189,90€ 75,96€
Varastossa, 2-5 arkipäivää
Tuotetietoa

Pyjamasetti merkiltä Polo Ralph Lauren. Valmistettu pehmeästä puuvillasta ja koristeltu tehosteisilla raidoilla.

  • Tuotekuvaus

      • Valmistettu pehmeästä puuvillasta.
      • Housuissa on vyötäröllä resori.
      • Kaksi taskua.
      • Kangasmerkki logolla vyötärökaitaleella.

      Istuvuus
      • Normaali mitoitus. Suosittelemme, että valitset saman koon kuin tavallisesti.

      • Kuvan malli on 189 cm pitkä, painaa 76 kg ja käyttää kokoa M.
      Tuotenumero 23402811
  • tuotteen koot
      Mitta (cm)SMLXLXXL
      Hihan pituus5252525455
      Rinnan ympärys102108112116120
      Helman ympärys100104106112114
      Vaatteen pituus6467697276
      Vyötärön ympärys7678828690
      Sisälahje7171717272
      Reidenympärys5860646668
      Polvenympärys4042465052
      Lahkeensuu3638404142
      Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »
  • Pesuohjeet ja muut tiedot
    • Polo Ralph Lauren
        Polo Ralph Lauren

        Mikä alkoi vuonna 1967 solmiomallistona on tänä päivänä kokonainen lifestyle-brändi. Polo Ralph Lauren toimii merkin Ralph Lauren kulmakivenä. Mallistossa yhdistyy ajaton ja rento Amerikan itärannikon tyyli ja englantilainen klassinen miesten pukeutuminen. Merkin hallitseva preppy-tyyli kulminoituu merkin tunnukseen, mikä esittää hevospoolonpelaajaa. Polo Ralph Lauren tunnus tunnetaankin maailmanlaajuisesti ja merkki toimii tänä päivänä symbolina aidoille ja perinteitä kunnioittaville vaatteille. Mallistosta löytyy muun muassa klassisia poolopaitoja ja palmikkoneuleita rennolle, mutta tyylikkäälle pukeutujalle.

    • Tuotearvostelut
    Lisää merkiltä Polo Ralph Lauren Polo Ralph Lauren

    Mikä alkoi vuonna 1967 solmiomallistona on tänä päivänä kokonainen lifestyle-brändi. Polo Ralph Lauren toimii merkin Ralph Lauren kulmakivenä. Mallistossa yhdistyy ajaton ja rento Amerikan itärannikon tyyli ja englantilainen klassinen miesten pukeutuminen. Merkin hallitseva preppy-tyyli kulminoituu merkin tunnukseen, mikä esittää hevospoolonpelaajaa. Polo Ralph Lauren tunnus tunnetaankin maailmanlaajuisesti ja merkki toimii tänä päivänä symbolina aidoille ja perinteitä kunnioittaville vaatteille. Mallistosta löytyy muun muassa klassisia poolopaitoja ja palmikkoneuleita rennolle, mutta tyylikkäälle pukeutujalle.

    Haluat jatkaa siitä, missä olit?
    Ei, haluan aloittaa alusta
    Kyllä, haluan jatkaa
    4.65/5 901 Tuotearvostelua

    Nopea toimitus ja muteenkin Erittäin laadukas palvelu. 

    Aarne N

    2023-02-08

    Ostaja

    2023-01-28

    Kaikki toimi hienosti, lähetyksen seuranta, nopea toimitus ja tuotekin oli juuri sellainen, kuin halusinkin.

    Sami P

    2023-02-07

    Ostaja

    2023-01-27

    Kaikki meni todella hyvin ja asiointi oli helppoa ! Tilaus- ja toimitusprosessi oli nopea ja laadukas !😊👍 Myös tuote vastasi odotuksiani !👌

    Ilkka J

    2023-02-06

    Ostaja

    2023-01-25

    Hyvä valikoima, nopea toimitus.

    Jari T

    2023-02-02

    Ostaja

    2023-01-23

    Kaikki sujui moitteettomasti, hyvä palvelu ja nopea toimitus.

    Olavi K

    2023-02-01

    Ostaja

    2023-01-22

    Sitä saa mitä tilaa, nopea toimitus ja muutenkin mainiosti.

    Pekka S

    2023-01-24

    Ostaja

    2023-01-10

    Kaikki toimi moitteettomasti ja ripeästi

    Niko K

    2023-01-19

    Ostaja

    2023-01-09

    Toimii, kuten verkkokaupan pitääkin, tuotevalikoima korkeaa laatua!

    Antti N

    2023-01-19

    Ostaja

    2023-01-10

    Posti hukkasi pakettini, mutta Care of Carl hoiti tilaukseni hienosti perille.

    jukka s

    2023-01-17

    Ostaja

    2023-01-08

    tuote ei ole vieläkään tullut perille

    Tenho K

    2023-01-16

    Ostaja

    2023-01-07

    Kaikki toimi hienosti tilaamisesta tuotteiden tuloon. Laadukkaita paitoja.

    Juha K

    2023-01-11

    Ostaja

    2022-12-31

    Laadukkaat tuotteet ja helppo asiointi. Rahalle vastinetta! Suosittelen.

    Antti T

    2023-01-09

    Ostaja

    2022-12-20

    Nopea toimitus

    Leo V

    2023-01-02

    Ostaja

    2022-12-21

    Kivat kengät ja nopea toimitus, kiitos!

    Natalia E

    2023-01-02

    Ostaja

    2022-12-21

    Supernopea toimitus!

    Jukka H

    2023-01-02

    Ostaja

    2022-12-20

    Shipping was quick and the product on point. 

    Dan F

    2023-01-01

    Ostaja

    2022-12-15

    Niin nopea ja ilmainen toimitus, laadukkaat tuotteet!!

    Mari L

    2022-12-29

    Ostaja

    2022-12-20

    Kiitos hyvästä palvelusta. Toimitus sujui nopsasti ja tuotteen mukana tuli kortti jossa näkyi tilaukseni käsittelijä. Tuli hyvä mieli. Hyvää uutta vuotta!

    Kasimir K

    2022-12-28

    Ostaja

    2022-12-15

    Tuote vastasi hyvin sitä, miltä se kuvissa näytti. Mitoitus xl oli lahjan saajalle ihan passeli.

    Tarja N

    2022-12-27

    Ostaja

    2022-12-13

    Muuten kaikki toimi hyvin mutta tuote jonka tilasin menee palautukseen. Ei hintaan nähden mikään huippu laatuinen, odotin parempaa

    Ville K

    2022-12-26

    Ostaja

    2022-12-16

    Upea tuote ja nopea toimitus

    Ami W

    2022-12-22

    Ostaja

    2022-12-12

    Super good service 🥰

    Alex S

    2022-12-22

    Ostaja

    2022-12-11

    Hyvä ja laadukas tuote, ja nopea toimitus!

    Tapio V

    2022-12-20

    Ostaja

    2022-12-07

    En voi vielä arvioida kun tilaus ei ole saapunut. Siksi 3 tähteä. Tilaus on kestänyt paljon kauemmin kuin luvattiin. Katsotaan arviot uudestaan kunhan nään että saan tuotteen!

    Minna H

    2022-12-16

    Ostaja

    2022-12-06

    Fast delivery, good service

    Jari K

    2022-12-15

    Ostaja

    2022-12-06

    Kaikki sujui kuten luvattu.

    Juha M

    2022-12-13

    Ostaja

    2022-11-30

    Laadukas valikoima ja nopea toimitus

    Julius S

    2022-12-07

    Ostaja

    2022-11-28

    Aina nopea toimitus laadukkaille tuotteille. 

    Päivi S

    2022-12-07

    Ostaja

    2022-11-27

    Hieno paita! :)

    Kristian K

    2022-12-05

    Ostaja

    2022-11-23

    Toimii aina kuten on aina toiminutkin. Toimitus ripeä ja tuotteet aina siististi pakattuna kunnon pakkauksessa.

    Heikki T

    2022-12-03

    Ostaja

    2022-11-19

    Welcome!
    Do you want to continue to CareOfCare.fi?
    Delivery to Finland and Åland only.
    Otherwise choose another country:
    Save my choice
    Continue to Suomi »