




Muita vaihtoehtoja?
Tennis 70's Leather Sneaker White

Löydä oikea koko
Miksi ostaa Care of Carlilta?
-
Tuotekuvaus
- Valmistusmaa Italia.
- Päällinen nahkaa.
- Vuori ja päällinen nahkaa.
- Pohjallinen nahasta.
- Ulkopohja kumia.
- Kiinnitys kangasnauhoilla.
- Sarjanumero, koko- ja värikoodi on painettu kullanvärisin numeroin jokaiseen kenkään.
- Kengät on tavallista isompaa kokoa. Mikäli olet epävarma kahden koon välillä, suosittelemme että valitset pienemmän koon.
Istuvuus
Tuotenumero27206211
-
tuotteen koot
Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »EU 40 41 42 43 44 45 46 47 UK 6 7 8 9 10 11 12 13 US 7 8 9 10 11 12 13 14
-
Pesuohjeet ja muut tiedot
-
Common Projects
Yksinkertainen ja minimalistinen suunnittelu sen puhtaimmassa muodossa yhdistettynä italialaiseen nahkaan antaa meille syyn kutsua tätä amerikkalaista Common Projects-merkkiä kenkämaailman Appleksi.
Yrittäessään epätoivoisesti löytää täydellisiä tennareita, päättivät luova konsultti Flavio Girolami ja taiteellinen johtaja Prathan Poopat vuonna 2004 perustaa yhdessä Common Projectsin. Heti merkin perustamisen jälkeen he julkaisivat ensimmäisen tennarimallinsa Achillesin, mikä on yksinkertainen ja tyylipuhdas kenkä ilman minkäänlaista logoa. Ainoastaan kengän kantapäästä löytyy tuotenumero, koko- ja värikoodi. -
Toimitus ja palautus
- Ilmainen toimitus yli 30 € tilauksille
- Nopea toimitus – yleensä 1–3 arkipäivän kuluessa
- Seurattava toimitus Postilla, Budbeella tai DHL Expressillä
- Ilmainen palautus – palautustarra sisältyy lähetykseen
- 14 päivän palautusoikeus, jotta voit sovittaa rauhassa kotona
Haluamme, että jokainen ostos Care of Carlilta on sujuva ja turvallinen kokemus.
Palautukset hoituvat helposti palautuspalvelumme kautta tai asiakaspalvelumme avulla.
-
Valmistajatiedot
- Nimi:
- Common Projects s.r.l unipersonale
- Osoite:
- via della Liberazione 16, 63074 s. benedetto, Italy
- Yhteystiedot:
- [email protected]
- Tuotenumero:
- 27206211r
- EAN/GTIN:
- Valmistajan artikkelinumero
- 2437-0506
- Alkuperämaa:
- Italia
Yllä olemme koonneet vastauksia yleisiin kysymyksiin, jotka voivat olla hyödyllisiä. Jos sinulla on erityisiä kysymyksiä tuoteturvallisuudesta, suosittelemme ottamaan yhteyttä valmistajaan suoraan.

























Yksinkertainen ja minimalistinen suunnittelu sen puhtaimmassa muodossa yhdistettynä italialaiseen nahkaan antaa meille syyn kutsua tätä amerikkalaista Common Projects-merkkiä kenkämaailman Appleksi.
Yrittäessään epätoivoisesti löytää täydellisiä tennareita, päättivät luova konsultti Flavio Girolami ja taiteellinen johtaja Prathan Poopat vuonna 2004 perustaa yhdessä Common Projectsin. Heti merkin perustamisen jälkeen he julkaisivat ensimmäisen tennarimallinsa Achillesin, mikä on yksinkertainen ja tyylipuhdas kenkä ilman minkäänlaista logoa. Ainoastaan kengän kantapäästä löytyy tuotenumero, koko- ja värikoodi.





















Tennariopas
Näin pidät huolta tennareistasi.



Haluat jatkaa siitä, missä olit?
Asiakaspalvelu
Usein kysytyt kysymykset
Vastaukset usein kysyttyihin kysymyksiin löytyvät täältä.
Sähköposti
[email protected]Pyrimme vastaamaan kaikkiin viesteihin arkisin 24 tunnin sisällä.
Henkilökohtainen tyylineuvonta
Tarjoamme tällä hetkellä henkilökohtaista tyylineuvontaa sekä digitaalisesti että fyysisissä asiakastapaamisissa pääkonttorissamme Boråsissa, Ruotsissa.
Oletko kiinnostunut ja haluat varata ajan personal shopperin kanssa? Lähetä sähköpostia osoitteeseen [email protected] ja kerro, haluatko digitaalisen vai fyysisen tapaamisen, niin palaamme asiaan yksityiskohtien ja aikavaihtoehtojen kanssa.
Tyylineuvojamme odottavat innolla mahdollisuutta auttaa sinua päivittämään vaatekaappiasi ja investoimaan ajattomiin laatuvaatteisiin!