




Muita vaihtoehtoja?
Velour Long Robe Roza
Löydä oikea koko
Miksi ostaa Care of Carlilta?
-
Tuotekuvaus
- Valmistusmaa Portugali.
- Jacquard-kudottu kylpytakki paksusta puuvillafroteesta.
- Kaksi etutaskua.
- Yksi rintatasku.
- Sulkee hihnoilla vyötäröllä.
- Normaali mitoitus. Suosittelemme, että valitset saman koon kuin tavallisesti.
Istuvuus
Tuotenumero28971811
-
tuotteen koot
Katso kokotaulukot ja tarkista kuinka me mittaamme tuotteet »Mitta (cm) S/M M/L Hihan pituus 57 58 Rinnan ympärys 120 124 Vaatteen pituus 134 136
-
Pesuohjeet ja muut tiedot
-
OAS
OAS on onnistunut tekemään vaikutuksen rantalomalaisiin innovatiivisella ja leikkisällä muotoilulla. Merkki on ruotsalainen, mutta hakee inspiraationsa enimmäkseen Espanjan aurinkorannikolta.
O, A ja S on lyhenne merkin perustajan nimikirjaimista Oliver, Adam ja Sebastian. Idea tuotemerkkiin syntyi erään matkan aikana perheen kesähuvilalle Barcelonaan, jossa he viettivät useita lomia sekä Oliverin kiinnostuksesta erikoisiin espadrillo-kenkiin, joita ei vielä silloin (2010) ollut saatavilla muualla Skandinaviassa. -
Toimitus ja palautus
- Ilmainen toimitus yli 30 € tilauksille
- Nopea toimitus – yleensä 1–3 arkipäivän kuluessa
- Seurattava toimitus Postilla, Budbeella tai DHL Expressillä
- Ilmainen palautus – palautustarra sisältyy lähetykseen
- 14 päivän palautusoikeus, jotta voit sovittaa rauhassa kotona
Haluamme, että jokainen ostos Care of Carlilta on sujuva ja turvallinen kokemus.
Palautukset hoituvat helposti palautuspalvelumme kautta tai asiakaspalvelumme avulla.
-
Valmistajatiedot
- Nimi:
- OAS Company AB
- Osoite:
- Vevgatan 1, 504 64 Borås, Sverige
- Yhteystiedot:
- [email protected]
- Tuotenumero:
- 28971811r
- EAN/GTIN:
- Valmistajan artikkelinumero
- 8202-01
- Alkuperämaa:
- Portugali
Yllä olemme koonneet vastauksia yleisiin kysymyksiin, jotka voivat olla hyödyllisiä. Jos sinulla on erityisiä kysymyksiä tuoteturvallisuudesta, suosittelemme ottamaan yhteyttä valmistajaan suoraan.
OAS on onnistunut tekemään vaikutuksen rantalomalaisiin innovatiivisella ja leikkisällä muotoilulla. Merkki on ruotsalainen, mutta hakee inspiraationsa enimmäkseen Espanjan aurinkorannikolta.
O, A ja S on lyhenne merkin perustajan nimikirjaimista Oliver, Adam ja Sebastian. Idea tuotemerkkiin syntyi erään matkan aikana perheen kesähuvilalle Barcelonaan, jossa he viettivät useita lomia sekä Oliverin kiinnostuksesta erikoisiin espadrillo-kenkiin, joita ei vielä silloin (2010) ollut saatavilla muualla Skandinaviassa.