




Muita vaihtoehtoja?
797 Sunglasses Black/Gold
Miksi ostaa Care of Carlilta?
-
Tuotekuvaus
- Alkuperämaa:
- Japani
- Kehyksen muoto:
- Pyöreä
- Suodatinkategoria (0-4):
- 3, tumma linssi
- Materiaali:
- Asetaatti
- Sävy
- Harmaasävyiset
- UV-suoja
- 100 %
- Linssin leveys
- 48 mm
- Toimitetaan kotelon kanssa
- Kyllä
- Toimitetaan puhdistusliinalla
- Kyllä
- Polarisoidut
- Ei
Tuotenumero22492510
-
tuotteen koot
Katso kokotaulukot ja tarkista, kuinka me mittaamme tuotteet »Mitta (mm) Sangan pituus 147 Kehyksen leveys 135 Nenän leveys 24 Linssin leveys 48 Linssin korkeus 38
-
Pesuohjeet ja muut tiedot
-
EYEVAN 7285
EYEVAN perustettiin Japanissa vuonna 1972 ideana luoda silmälaseja asusteeksi tyylitietoiselle asiakkaalle ja niitä ei nähty ainoastaan näönkorjauksen tarkoitukseen. Muotokielestä heijastuu Japanille ominainen tyyli ja rauhallisuus ja tuotteista näkyy tarkka ja huolellinen käsityötaito.
EYEVAN on valmistanut tyylikkäitä ja näyttäviä kehyksiä jo yli 40 vuoden ajan. Mallisto 7285 perustuu piirroksiin, jotka löytyivät yrityksen arkistoista vuosilta 1972-85. Kaikki tuotanto ideasta valmiiseen tuotteeseen tapahtuu Japanissa. -
Valmistajatiedot
- Nimi:
- EYEVAN EUROPE SAS
- Osoite:
- 41 Rue Boissy D’Anglas 75008 Paris France
- Yhteystiedot:
- [email protected]
- Tuotenumero:
- 22492510
- EAN/GTIN:
- 3062003756886
- Valmistajan artikkelinumero
- 797-100900
- Alkuperämaa:
- Japani
Yllä olemme koonneet vastauksia yleisiin kysymyksiin, jotka voivat olla hyödyllisiä. Jos sinulla on erityisiä kysymyksiä tuoteturvallisuudesta, suosittelemme ottamaan yhteyttä valmistajaan suoraan.






















EYEVAN perustettiin Japanissa vuonna 1972 ideana luoda silmälaseja asusteeksi tyylitietoiselle asiakkaalle ja niitä ei nähty ainoastaan näönkorjauksen tarkoitukseen. Muotokielestä heijastuu Japanille ominainen tyyli ja rauhallisuus ja tuotteista näkyy tarkka ja huolellinen käsityötaito.
EYEVAN on valmistanut tyylikkäitä ja näyttäviä kehyksiä jo yli 40 vuoden ajan. Mallisto 7285 perustuu piirroksiin, jotka löytyivät yrityksen arkistoista vuosilta 1972-85. Kaikki tuotanto ideasta valmiiseen tuotteeseen tapahtuu Japanissa.





















Haluat jatkaa siitä, missä olit?
Asiakaspalvelu
Usein kysytyt kysymykset
Vastaukset usein kysyttyihin kysymyksiin löytyvät täältä.
Sähköposti
[email protected]Pyrimme vastaamaan kaikkiin viesteihin arkisin 24 tunnin sisällä.
Henkilökohtainen tyylineuvonta
Tarjoamme tällä hetkellä henkilökohtaista tyylineuvontaa sekä digitaalisesti että fyysisissä asiakastapaamisissa pääkonttorissamme Boråsissa, Ruotsissa.
Oletko kiinnostunut ja haluat varata ajan personal shopperin kanssa? Lähetä sähköpostia osoitteeseen [email protected] ja kerro, haluatko digitaalisen vai fyysisen tapaamisen, niin palaamme asiaan yksityiskohtien ja aikavaihtoehtojen kanssa.
Tyylineuvojamme odottavat innolla mahdollisuutta auttaa sinua päivittämään vaatekaappiasi ja investoimaan ajattomiin laatuvaatteisiin!